Ziaja konkurs ulubiona pora dnia na pielęgnację
fot. Adobe Stock

Wieczorne przygotowania do kąpieli, a może poranne mycie ząbków? [KONKURS]

Poranne przytulaski, zmiana piżamki na dzienny strój i wspólne aktywności to twój zastrzyk energii na resztę dnia? A może przeciwnie i jesteś fanem wieczornych rytuałów z maluchem – wspólnej kąpieli, mycia zębów i czytanek przed snem? Napisz nam które rytuały są ci bliższe: poranne czy wieczorne i dlaczego właśnie te. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.
Ziaja konkurs ulubiona pora dnia na pielęgnację
fot. Adobe Stock
Rytm dnia i jego przewidywalność są dla maluszka niezwykle ważne. Powtarzalność czynności sprawia, że dziecko wie co wydarzy się za chwilę, a przez to czuje się bezpiecznie.
Z pewnością macie swoje rytuały i stałe, pielęgnacyjne punkty dnia. Napiszcie nam który z nich jest waszym ulubionym i odbierzcie nagrody od marki Ziaja.

Zestawy nagród

Do rozdania mamy 10 zestawów kosmetyków marki Ziaja. W każdym z nich znajduje się:

Redakcja poleca: Jak wybrać najlepszy kosmetyk dla dziecka? To prostsze niż myślisz!
Kojarzycie aloes? Jego sztywne, zielone, ząbkowane na brzegach liście zawierają w sobie galaretowaty miąższ. To niezwykle cenny składnik, bogaty m. in. w witaminy A, C, E oraz witaminy grupy B, sole mineralne oraz kwasy organiczne. To bogactwo składników sprawia, że miąższ aloesu wykazuje właściwości bakteriobójcze oraz regenerujące błonę śluzową i skórę. Jeśli do tego dołożymy nasze polskie skarby, zadzieje się magia…

Poranek czy wieczór?

Aby odebrać jeden z 10 zestawów kosmetyków, wystarczy opisać nam swój ulubiony rytuał z maluchem. Napisz czy wolicie poranne zabiegi higieniczne, czy może wieczorne przygotowania do snu. Uzasadnij dlaczego i ciesz się produktami marki Ziaja.
Zapraszamy do udziału w konkursie.

 Artykuł powstał z udziałem marki Ziaja
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy