Wiele ciężarnych może zazdrościć Małgorzacie Rozenek. Pięknie wygląda i nie ma żadnych dolegliwości!

Celebrytka przyznaje, że cieszy się każdą minutą ciąży. To dla niej stan błogosławiony. Dosłownie!
Dla wielu kobiet ciąża to czas odpoczynku, zaprzestania wielu aktywności, skupienia się na sobie i rozwijającym się dziecku. Decydują się na przerwę od pracy, często nie z własnej woli, ale na skutek ciążowych dolegliwości, które doskwierają im tak mocno, że nie są w stanie normalnie funkcjonować. Zwolnienie lekarskie okazuje się wówczas jedynym ratunkiem. Z drugiej strony są też kobiety, które uwielbiają być w ciąży, czują się w niej świetnie, wyglądają kwitnąco i jedyne, co im doskwiera, to nadmiar energii. Do tej grupy należy prezenterka, Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką party.pl zdradziła, że ciąża to dla niej dosłownie stan błogosławiony. To naprawdę po niej widać!

Małgorzata Rozenek-Majdan każdą ciążę przechodzi z łatwością

„W pierwszej i drugiej ciąży czułam się rewelacyjnie i wspominam bardzo dobrze to doświadczenie. Nie ukrywam, że trochę bałam się, że tym razem będzie inaczej, bo jednak licznik bije” – powiedziała Małgorzata Rozenek i dodała, że ma świadomość tego, że każda ciąża przebiega inaczej, a z wiekiem może być bardziej uciążliwa. Okazuje się jednak, że początkowe obawy prezenterki były bezzasadne, bo również w trzeciej ciąży czuje się świetnie i ma o wiele więcej energii niż zwykle.

„Cieszę się każdą minutą tego stanu”

Celebrytka przyznała, że ciąża wprawia ją w bardzo pozytywny stan i właściwie jedyne, co ją smuci, to fakt, że tak szybko mija i zostało jej już naprawdę niewiele czasu do porodu. Tak bardzo lubi być w stanie błogosławionym, że cieszy się każdą jego minutą. Świetnie się czuje, pięknie wygląda, a w dodatku nie doskwierają jej absolutnie żadne dolegliwości, takie jak poranne mdłości, zgaga czy ból pleców. Owszem, w pierwszym trymestrze dokuczała jej senność i musiała korzystać z popołudniowych drzemek, ale ten czas szybko minął, a teraz nadrabia wręcz zdwojoną energią.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zazdrościcie Małgorzacie Ronenek-Majdan dobrego samopoczucia w ciąży, czy należycie do tych szczęściar, dla których również jest to stan błogosławiony nie tylko z nazwy?

Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy