Jakub Rzeźniczak nie ma kontaktu z synkiem?
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien

Wiele wskazuje na to, że Jakub Rzeźniczak nie ma kontaktu z synkiem

Jakub Rzeźniczak kilka miesięcy temu po raz drugi został tatą. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że piłkarz niekoniecznie przejmuje się swoją rolą i praktycznie nie ma kontaktu z synkiem.
Joanna  Biegaj
Jakub Rzeźniczak nie ma kontaktu z synkiem?
fot. Instagram/jakubrzezniczak25, Instagram/magdalena___stepien
Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak kilka miesięcy temu zostali rodzicami Oliwiera. Pierwsze miesiące były bardzo ciężkie dla mamy chłopca. Uczestniczka 5. sezonu „Top Model” przeżyła traumatyczny poród. Modelka borykała się także z zapaleniem piersi. Młoda mama była również w złym stanie psychicznym, a o pomoc dla niej apelowała nawet Maffashion. Nie mogła także liczyć na pomoc swojego byłego partnera i ojca Oliwiera – Jakuba Rzeźniczaka. Ostatnie doniesienia serwisu Plotek.pl sugerują, że niestety nic się nie zmieniło. Co więcej, piłkarz prawdopodobnie nie ma kontaktu z synem i... raczej o niego nie zabiega.

Jakub Rzeźniczak nie interesuje się swoim synkiem?

Pod jednym z postów Magdy Stępień na Instagramie internauta zamieścił następujący komentarz: „Taki fajny chłopiec, a ojciec ma gdzieś... Mega przykre”. Modelka polubiła ten komentarz, co prawdopodobnie oznacza, że zgadza się z wypowiedzią swojego fana. Magdalena Stępień wiele razy mówiła, że Jakub Rzeźniczak potraktował ją źle jeszcze przed narodzinami dziecka. Po porodzie również nie mogła liczyć na jego wsparcie.

Portal Plotek.pl poprosił o komentarz znajomą Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień, pytając, czy piłkarz rzeczywiście nie angażuje się w wychowanie Oliwiera. „Kuba raz na jakiś czas pyta co u Oliwiera i o to, kiedy może się z nim zobaczyć, ale na tym się kończy. Na pytania Magdy o konkretne dni spotkań już nie odpowiada” – powiedziała kobieta z otoczenia ekspary.

Po narodzinach maluszka Magdalena Stępień utrudniała piłkarzowi kontakty z synkiem. Modelka tłumaczyła to tym, że „każde jego przyjście powodowało żal”. Ojciec dziecka nie wykazał się jednak determinacją w zabieganiu o kontakty z synkiem.

„Swoje trudności związane ze spotkaniami z synem tłumaczy początkową niechęcią Magdy. Bardzo szybko się zraził i stwierdził, że nie będzie zabiegał o kontakt. Ja odnoszę wrażenie, że on nie ma więzi z Oliwierem i nie robi nic, by to się zmieniło” – tłumaczyła znajoma rodziców Oliwiera w rozmowie z Plotkiem.

Z relacji informatora Plotka wynika także, że zainteresowanie synkiem nie mieści się w harmonogramie czasowym Jakuba Rzeźniczaka: „Przykro się patrzy, że Kuba ma czas, by co tydzień kursować z Płocka do Rzeszowa, gdzie mieszka jego nowa partnerka, a totalnie nie znajduje czasu, by zadbać o kontakt z synem. Nie tylko się spotkać, ale po prostu zadzwonić do Magdy i zapytać, jak czuje się Oliwier”.
 

Źródło: plotek.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy