GRY
 
 

Wielka Wiosenna Obcinka

09.04.2011 (sobota) już od 11:00 w pomieszczeniach Hoho!stelu ( Wyszynskiego 39) wymienić sie będzie można tym co nam już niepotrzebne: książkami, garderobą, czy sprzętem domowym.

logo
fot. Hoho!!ywood
Po zimie przyszedł czas na wiosenne porządki, remanent w szafach, ciele i głowie. Czas pozbyć się tego co już przebrzmiałe, zakurzone, niepotrzebne i zrobić miejsce, by wraz z pierwszymi kwiatami mogły rozkwitnąć nowe pomysły, na życie, na siebie...

Zapraszamy wszystkich do wspólnych porządków i kreatywnej wymiany, które zaczniemy Wielką Wiosenną Obcinką.
W najbliższa sobotę ( 09.04.2011) już od 11:00 w pomieszczeniach Hoho!stelu( Wyszynskiego 39) wymienić sie będzie można tym co nam już niepotrzebne: książkami, garderobą, czy sprzętem domowym.

Od 12:00 zapraszamy wszystkich odważnych do wspólnej zabawy cięciem, popróbujemy jak "zaktualizować" można starą bluzę czy sukienkę przy pomocy cięcia.

Zapraszamy również na dyżur fryzjerski w Hoho!!ywood (Wyszynskiego 39), gdzie sącząc piwko czy kawkę,za niewielką opłatą będzie można skorzystać z umiejętności pewnego sympatycznego fryzjera i odświeżyć swoją fryzurę, czy też oddać się w ręce Marii i "strzelić sobie" afrykańskie warkoczyki:)

W restauracji również będziemy cięli, głównie ceny i kalorie. Skosztować będzie można kilku nowych,zdrowych, niskokalorycznych dań i sałatek, oraz świeżych soków warzywnych i owocowych.

Kolejnym istotnym wydarzeniem w najbliższym czasie ( prócz regularnych Coolacji- w każdą środę od 18-tej oraz Zielonych Niedziel z promocjami na dania wegetariańskie) będzie koncert poezji śpiewanej Ryszarda Słowickiego w piątek 15-go kwietnia, o godz.20:00.
Ryszard Słowicki to artysta wszechstronny: poeta,kompozytor, pieśniarz, muzyk, dramaturg (autor miedzy innymi wystawionej przez Teatr Kana sztuki 'Ja, Henryk Bilke'), rysownik, reżyser telewizyjny, autor programów muzycznych, ma także na koncie kilka epizodów aktorskich. Jedną ze swoich płyt nagrał wspólnie z Marią Seweryn. Koncert z cyklu "Piosenki nie na sprzedaż"

Serdecznie zapraszamy na koncert, wstęp- 8 zł

Tu możecie posłuchać próbki jego twórczości:
https://www.youtube.com/watch?v=23IVKR35luE

Więcej informacji na temat bieżących imprez znajdziecie na naszym funpagu facebookowym:
https://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=genlogin#!/pages/Hohoywood/111974855532653

Zapraszamy
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj