GRY
 
 

Dziecko gwiazdą telewizji - weźcie udział w castingu!

Wiosną rusza Wielki Casting MiniMini+ na dziecięce gwiazdy telewizji w nowym programie dla dzieci "Wygibajki", który będzie emitowany na antenie MiniMini+. Przeczytaj, jak wziąć udział w castingu!

casting minimini
fot. Wielki Casting MiniMini+
Rusza casting MiniMini+ na dziecięce gwiazdy telewizji. Od 11 kwietnia 2016 r. możesz zapisać swoje dziecko na casting (tu możesz wypełnić formularz: www.casting.miniminiplus.pl), który odbędzie się w 6 miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. Castingi odbędą się w weekend 21-22 maja.

Dziecięca stacja szuka 64 przebojowych maluchów, które nie boją się kamery, czują się przed nią swobodnie i marzą o karierze w telewizji. Dzieci będą mogły stać się uczestnikami nowego programu muzyczno-tanecznego emitowanego jesienią na antenie MiniMini+ „Wygibajki”.
Uczestnictwo w wydarzeniu to także niepowtarzalna okazja dla dzieci, aby zobaczyć jak wyglądają kulisy telewizji i powstawania programu.

- Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą, doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.
 
Zapisy na Wielki Casting MiniMini+ zostały podzielone na II tury. Pierwsza startuje już 11 kwietnia, a druga - 4 maja. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie www.casting.miniminiplus.pl. O dostaniu się na casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Na casting będzie można zapisać się także na miejscu (tu także liczba miejsc jest ograniczona).
Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w pierwszej połowie czerwca. Internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Dla wszystkich dzieci, które są jeszcze za małe, aby wziąć udział w castingu, stacja MiniMini+ przygotowała wiele atrakcji oraz spotkanie z Rybką MiniMini! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy 21-22 maja!
 
Program, w którym wezmą udział dzieci, które wygrają, to show muzyczno-taneczne dla młodych widzów. W „Wygibajkach” w każdym kolejnym odcinku uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Mali widzowie przed telewizorami mogą wspólnie z nimi ćwiczyć – powtarzać ucząc się tańca i śpiewu. Program posiada walor edukacyjny, ponieważ zawiera omówienie różnych instrumentów muzycznych wraz z ciekawostkami.

Zobacz także: Piosenki dla dzieci - hity Mini Mini. 5 piosenek, które na pewno znasz!
Redakcja poleca: Jakub Jankiewicz o swoich początkach na planie filmowym - film
Chodź Kuba Jankiewicz ma dopiero 13 lat, to na swoim koncie ma już całkiem pokaźny dorobek filmowy, którego nie powstydziłby się dorosły aktor. Nam opowiada o swoim pierwszym castingu i o tym, jak to jest być rozpoznawalnym nastolatkiem.
Doładuj
Przeładuj