GRY
 
 

Wielki mecz charytatywny "Gra o życie"

Zapraszamy na wielki mecz charytatywny "Gra o życie" organizowany przez Fundację Przyjaciółka oraz agencję Ministerstwo Gwiazd.

26 kwietnia 2009 roku o godz. 13 na Stadionie Polonii Warszawa odbędzie się wielkie wydarzenie charytatywne "Gra o życie" organizowane przez Fundację Przyjaciółka oraz agencję Ministerstwo Gwiazd. Hasłem i ideą przewodnią przedsięwzięcia będzie poprawienie wizerunku polskiej transplantologii.

Głównym punktem programu będzie mecz piłki nożnej, w którym udział wezmą drużyny dziennikarzy i gwiazd medialnych.


W drużynie mediów zagrają: Tomasz Lis, Maciej Orłoś, Piotr Kraśko, Maciej Kurzajewski, Grzegorz Miśtal, Przemysław Babiarz, Tomasz Jasina, Dariusz Dziekanowski, reprezentacja Edipresse Polska oraz Radia Eska i inni, w drużynie gwiazd zobaczymy: Tomasza Iwana, Michała Chorosińskiego, Mariusza Czerkawskiego, Stefana Friedmanna, Marcina Mroczka, Rafała Maseraka, Macieja Stuhra, Wojciecha Brzozowskiego, Piotra Zelta, Zbigniewa Zamachowskiego, Pawła Deląga, Jarka Jakimowicza, Przemka Saletę i innych. Trenerami drużyn są Andrzej i Piotr Strejlau (Media), Olaf Lubaszenko (Drużyna Gwiazd).

Ambasadorami akcji są znane i lubiane postaci, które w sposób bezpośredni zetknęły się z tym problemem. Są to osoby takie jak Przemek Saleta, Jarek Jakimowicz czy Paweł Kukiz, których dzieci zostały poddane operacji przeszczepu, co ocaliło im życie.

W trakcie trwania imprezy będą prowadzone również działania edukacyjne, zmierzające do podniesienia świadomości społecznej na temat przeszczepów. Na terenie obiektu zostaną ustawione punkty konsultacyjne, w których rozdawane będą materiały prasowe i udzielane porady przez ekspertów z tej dziedziny medycyny.

Przygotowane zostały również inne atrakcje dla gości
-  występy taneczne cheerleaderek , które ćwiczą pod okiem Rafała Maseraka w szkole tańca Showdance, w trakcie przerwy gwiazdy wykopią do publiczności specjalne piłki z autografami, przygotowane zostały również zdjęcia z autografem oraz gadżety z wizerunkami gwiazd, po meczu będzie można spotkać się z gwiazdami, wziąć autograf i zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Bilety w cenie 20 zł normalny, 10 zł ulgowy, dzieci do lat 8 wstęp bezpłatny do nabycia na www.ticketpro.pl, w salonach Empik oraz w kasach stadionu w dniu meczu. Wstęp od godz. 11:30.
 

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj