logo
fot. Teatr Małego Widza

Wielkie Otwarcie Małego Teatru dla Dzieci

W dniach 10 -12.06.2011r. rozpoczyna swoją działalność pierwszy w Polsce repertuarowy teatr dla dzieci od 1-4 lat i jednocześnie pierwszy tak kameralny teatr dla dzieci 4-8 lat.
logo
fot. Teatr Małego Widza
Pomysłodawczynią i założycielką Teatru Małego Widza jest Agnieszka Czekierda, Prezes Fundacji Teatru Małego Widza, aktorka i reżyserka w Teatrze Konsekwentnym.

Swoje przedstawienia Teatr Małego Widza będzie prezentować na Scenie Dziecka w budynku Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4, w samym sercu Starego Miasta. Warto również dodać, że scena jest miejscem zupełnie nowym, oddanym do użytku w styczniu tego roku.

Specjalnie na otwarcie teatru przygotowane zostały aż dwie premiery! Pierwszą z nich jest spektakl dla dzieci od 1-4 lat -„Rozplatanie tęczy”- będzie go można zobaczyć 12 czerwca 2011 o godzinie 9:00 i 10:30. Starsze dzieci z pewnością zachwyci druga propozycja teatru – spektakl „Sklep Magika Mechanika” inspirowany „Baśnią o stalowym jeżu” Jana Brzechwy, którego pokazy premierowe będzie można zobaczyć już 11 czerwca o godzinie 14:00 i 17:00.

Zaplanowano bogaty program towarzyszący uroczystości otwarcia - przez 3 dni odbywać się będą pokazy premierowe spektakli, będzie można obejrzeć wystawę poświęconą filozofii tworzenia teatru dla najmłodszych, porozmawiać z twórcami Teatru Małego Widza i zwiedzić miejsce, które jest absolutnie urocze i z pewnością spodoba się dzieciom. Obok spektakli odbywać się będą wykłady z serii  "Jak mądrze kochać swoje dziecko" oraz w ramach cyklu "Teatr Małego Widza lubi czytać książki" czytanie literatury dziecięcej przez zaprzyjaźnionych aktorów.

 
Warszawa, budynek Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4.


 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy