logo
fot. Teatr Małego Widza

Wielkie Otwarcie Małego Teatru dla Dzieci

W dniach 10 -12.06.2011r. rozpoczyna swoją działalność pierwszy w Polsce repertuarowy teatr dla dzieci od 1-4 lat i jednocześnie pierwszy tak kameralny teatr dla dzieci 4-8 lat.
logo
fot. Teatr Małego Widza
Pomysłodawczynią i założycielką Teatru Małego Widza jest Agnieszka Czekierda, Prezes Fundacji Teatru Małego Widza, aktorka i reżyserka w Teatrze Konsekwentnym.

Swoje przedstawienia Teatr Małego Widza będzie prezentować na Scenie Dziecka w budynku Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4, w samym sercu Starego Miasta. Warto również dodać, że scena jest miejscem zupełnie nowym, oddanym do użytku w styczniu tego roku.

Specjalnie na otwarcie teatru przygotowane zostały aż dwie premiery! Pierwszą z nich jest spektakl dla dzieci od 1-4 lat -„Rozplatanie tęczy”- będzie go można zobaczyć 12 czerwca 2011 o godzinie 9:00 i 10:30. Starsze dzieci z pewnością zachwyci druga propozycja teatru – spektakl „Sklep Magika Mechanika” inspirowany „Baśnią o stalowym jeżu” Jana Brzechwy, którego pokazy premierowe będzie można zobaczyć już 11 czerwca o godzinie 14:00 i 17:00.

Zaplanowano bogaty program towarzyszący uroczystości otwarcia - przez 3 dni odbywać się będą pokazy premierowe spektakli, będzie można obejrzeć wystawę poświęconą filozofii tworzenia teatru dla najmłodszych, porozmawiać z twórcami Teatru Małego Widza i zwiedzić miejsce, które jest absolutnie urocze i z pewnością spodoba się dzieciom. Obok spektakli odbywać się będą wykłady z serii  "Jak mądrze kochać swoje dziecko" oraz w ramach cyklu "Teatr Małego Widza lubi czytać książki" czytanie literatury dziecięcej przez zaprzyjaźnionych aktorów.

 
Warszawa, budynek Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4.


 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy