Agnieszka Kaczorowska Bank Mleka
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, po co odciąga aż tyle pokarmu! „Moja fabryka mleka”

Agnieszka Kaczorowska na swoim InstaStory pokazała zamrażarkę pełną... woreczków mleka! Tancerka dokładnie wyjaśniła, dlaczego je zbiera.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska Bank Mleka
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska tuż po narodzinach drugiej córki zapowiedziała, że zamierza karmić piersią jak najdłużej. Teraz aktorka zdradziła, dlaczego odciąga tak dużo mleka. Poinformowała, że całe zapasy z zamrażarki to mleko zebrane kolektorem, które zamierza przekazać do Banku Mleka. Agnieszka Kaczorowska żartobliwie przyznała też, że współczuje swojemu mężowi, ponieważ musiał zjeść wszystkie lody z zamrażarki.

Odciąganie pokarmu

Agnieszka Kaczorowska została zasypana przez fanki mnóstwem pytań: „Po porannym InstaStory, gdzie pokazałam wam zawartość naszej zamrażarki, czyli woreczki z mlekiem, pytacie mnie – jak? Czy odciągam pokarm laktatorem?”.

Świeżo upieczona mama opowiedziała, w jaki sposób zbiera pokarm. Wyznała, że nie używa jeszcze laktatora, a jedynie kolektora (zbiera on mleko podczas karmienia dziecka piersią). „To jest tylko i wyłącznie mleko, które zbieram za pomocą kolektora. Karmiąc jedną piersią, kolektor zbiera z drugiej” – wyjaśniła.

Bank Mleka

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dostaje bardzo dużo pytań o to, ile taki pokarm można trzymać. „Z tego co wiem, to zamrożone mleko utrzymuje swoją wartość do sześciu miesięcy” – powiedziała. Tancerka dodała także, że wybiera się do Banku Mleka, by zrobić wszystkie konieczne badania. Ma nadzieję, że zostanie dawczynią mleka.

Fanki Agnieszki Kaczorowskiej być może będą mogły też liczyć na większą dawkę informacji o Banku Mleka: „I mam nadzieję, spróbuję przynajmniej – może uda mi się namówić panią koordynator Banku Mleka, żebyśmy zrobiły kiedyś wspólnego live’a na temat przechowywania mleka, żeby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Ale także, żebyście mogły dowiedzieć się więcej o banku mleka, o całej procedurze i o tym, jak to potem wygląda”

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Przełomowe odkrycie dotyczące składu mleka matki [WIDEO]
Mleko mamy: wiadomo, że odżywia, wiemy, że chroni przed chorobami, zwiększa IQ dziecka... Teraz naukowcom udało się odkryć jeszcze jedną ważną rzecz dotyczącą pokarmu kobiecego - pełniący niezwykle istotną funkcję składnik - HMO.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy