Kurtki z Lidla
fot. mat. promocyjne/AdobeStock

Wiosenne kurtki dla całej rodziny w Lidlu już od 39,99 zł

Lada moment zrobi się ciepło i warto w szafie mieć przejściową kurtkę na wczesną wiosnę.
Dominika Bielas
Kurtki z Lidla
fot. mat. promocyjne/AdobeStock
Wiosna już tuż, tuż i kurtki, które do tej pory nosiliśmy, lada moment zrobią się zbyt ciepłe. Jest to istotne szczególnie w przypadku naszych dzieci, które w ten sposób mogą się łatwo przegrzać i zaziębić. Z pomocą przychodzi Lidl, który od poniedziałku w swojej ma w sprzedaży okrycia wierzchnie w świetnych cenach. W ofercie znajdzie coś dla siebie każdy z członków rodziny.

Kurtki nie tylko dla dzieci

Kurki dla dorosłych Livergy i Esmara kosztują od 59,90 zł, dla młodzieży kurtki Pepperts - 49,99 zł, a dla dzieci Lupilu - 39,99 zł. Wszystkie uszyte są ze specjalnego materiału, który nie wchłania wody - BIONIC-FINISH® ECO. Mają dopasowany fason, są lekkie, izolują ciepło, więc są idealne na wiosenne spacery. Co więcej, do każdej z kurtek dołączony jest praktyczny worek, a niektóre modele mają kaptur.
Kurtki termiczne z Lidla
W ofercie przygotowano 8 modeli damskich, 7-męskich, 6-młodzieżowych i 4-dziecięce. Kurtki dostępne są w sklepach stacjonarnych do wyczerpania zapasów, warto więc się śpieszyć. Nie zapominaj jednak, że Lidl prowadzi także sprzedaż internetową.
Jeśli nie przypadły ci do gustu kurtki z Lidla i tak warto czegoś poszukać. W sklepach powoli pojawia się wiosenna oferta, w tym wierzchnich okryć. Krótkie i lekkie kurtki nie będą krępowały ruchów dziecka, które najpewniej nie może się doczekać regularnych wizyt na placu zabaw.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy