dziecko, dziewczynka, lato, kwiatek

Wiosenny konkurs

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Ulicy Sezamkowej to ten konkurs jest właśnie dla Was. Konkurs zakończony!
dziecko, dziewczynka, lato, kwiatek
Przedstawiamy listę laureatów konkursu:
1. rakastan
2. tomasam
3. aurelito
4. betitunia
5. sylwia juszczak

Dodatkowo, Redakcja postanowiła przyznać 10 nagród pocieszenia dla:
1. Victoria_secret
2. Maciejka
3. kachna1111
4. elvis1
5. kasiarach
6. aga415
7. aczp
8. kasia1600
9. ewa02075
10. katij

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
RedakcjaZadanie konkursowe:

Wiosna w pełni... Zrób zdjęcie dziecku na tle żółtych oznak wiosny. Dlaczego akurat żółtych? Dlatego, że Wielki Ptak jest właśnie w tym kolorze! Zdjęcie zamieść na forum mamacafe.pl

Nagrody do zdobycia:
5 zestawów (płyta DVD „Ulica Sezamkowa: Łapać tego ptaka” + maskotka Elmo).


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Wiosenny konkurs >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Wiosenny konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestaw nagród.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 28 kwietnia do 12 maja 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 15 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsorzy nagród:

www.galapagos.com.pl i www.cartoonplanet.pl
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj