GRY
 
 

Wojownicze Żółwie Ninja i inni niesamowici bohaterowie w Multikinie

W kwietniu w Multikinie znów zobaczycie wasze ulubione Żółwie Ninja wraz z Nawiedzonymi i Grzmotomocnymi.

Multikino, poranki, Ninja
fot. materiały prasowe Multikino
W każdą kwietniową sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. roku życia na Poranki. W tym miesiącu Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zapraszają najmłodszych kinomanów do świata odważnych Wojowniczych Żółwi Ninja, rodziny superbohaterów Grzmotomocnych oraz sympatycznych Nawiedzonych. Poznajcie naszych kwietniowych bohaterów.

Wojownicze Żółwie Ninja znów w Multikinie

Wojownicze Żółwie Ninja polubiły poranne spotkania z małymi miłośnikami kina i zostały w Multikinie miesiąc dłużej. W kwietniu przedstawią wam swoje nowe przygody. Tych sympatycznych bohaterów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16-letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. W przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterów.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Nawiedzeni wcale nie tacy straszni

W tym serialu  fantastyka łączy się z kinem familijnym, wariactwo z upiornością, a rodzina Hathaway spotyka… duchy? Po przeprowadzce z Nowego Orleanu do Nowego Jorku, państwo Hathaway chcieli prowadzić normalne życie w nowym domu, ale nie mieli pojęcia, że rodzina duchów ma takie same plany! Czy dwie rodziny, dosłownie z dwóch różnych światów, mogą żyć w harmonii? Przekonajcie się już w kwietniu w Multikinie.

Grzmotomocni

Czy jest coś wspanialszego niż superbohater? Tak, cała ich rodzina. Poznajcie Grzmotonocnych, niezwykłą rodzinkę, której głównym problemem jest utrzymanie w tajemnicy posiadanych supermocy i prowadzenie normalnego życia. Myślicie, że to łatwe? O nie! Zobaczcie ich niesamowite przygody.

Poranki w Multikinie

Poranki to specjalne pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Przygody Wojowniczych Żółwi Ninja, Nawiedzonych i Grzmotomocnych można obejrzeć w weekendy o godz. 12. To doskonała forma spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Dzieci mają możliwość zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach mogą wziąć udział w licznych atrakcjach.

Kwietniowe Poranki o 12.00 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.
 
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj