Finał Wośp 2021
fot. Adobe Stock

WOŚP 2021: Nasz sztab uzbierał ponad 111 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zdrowie dzieci jest dla nas priorytetem, dlatego już po raz siódmy graliśmy razem z Orkiestrą. Pomimo szalejącej pandemii, uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych dzielnych wolontariuszy, którzy zebrali ponad 111 tysięcy!
Aleksandra Zaborowska
Finał Wośp 2021
fot. Adobe Stock
Już kolejny raz redakcje Edipresse połączyły siły, aby zebrać jak największą kwotę na rzecz WOŚP. Redakcja „Mamo, to ja” zaoferowała aukcję z sesją okładkową dla malucha (licytacja kończy się 3 lutego o godzinie 16.00). Już wiemy, że do naszej internetowej e-puszki, a także tych dzielnie noszonych ulicami Warszawy przez naszych wolontariuszy, trafiło ponad 111 tysięcy złotych! Ta kwota może się jeszcze zmienić! Nasza e-skarbonka aktywna jest dziś do północy. Trwają jeszcze precyzyjne obliczenia wszystkich darowizn. I wciąż czekamy na zakończenie aukcji okładki „Mamo, To Ja”!

Wolontariusze Edipresse i ich bliscy

Edipresse ponownie grał z WOŚP

Przygotowania do 29. Finału WOŚP podjęliśmy już w 2020 roku. W naszym zespole grało 80 wolontariuszy, mieliśmy też 7 stacjonarnych puszek. Tradycyjnie już sztab rezydował w budynku wydawnictwa przy ulicy Wiejskiej i jak co roku do wolontariuszy dołączyli nie tylko pracownicy Edipresse, ale także ich najbliżsi, nawet ci najmłodsi. Tym razem pomagał nam także czworonożny wolontariusz, który podnosił morale i poprawiał humor wszystkim zebranym!

Czworonożny wolontariusz w sztabie Edipresse
Charytatywną ekipą z Edipresse kieruje redaktorka naczelna „Mamo, to ja” – Ola Sokalska. Nasza niezawodna szefowa sztabu odebrała w tym roku puchar z rąk Jurka Owsiaka za wieloletnią współpracę i wielki wkład w coroczne zbiórki finałowe WOŚP. Wręczenie odbyło się w sztabie generalnym przy Placu Defilad w Warszawie. Na zdjęciu możecie zobaczyć ją z Sylwią Niemczyk, redaktorką naczelną „Urody Życia”, zaangażowaną w prace naszego sztabu od samego początku jego istnienia:

Sztab Edipresse odbiera puchar WOŚP
Edipresse w sztabie generalnym WOŚP

Pomaganie w dobie pandemii

Mimo obostrzeń i pandemii, w sztabie przy Wiejskiej wszystko chodziło jak w zegarku. Na każdym kroku stały stacje dezynfekujące, a pracownicy zliczający darowizny byli odgrodzeni przegrodami z pleksi. 

W związku z pandemią, wolontariusze oddawali puszki o wyznaczonych godzinach – rejestracje na spotkania odbywały się przez aplikację Booksy, aby uniknąć tłumów i zachować pełen reżim sanitarny.

Mogliśmy także liczyć na pomoc partnerów, którym serdecznie dziękujemy – są to firmy Putka, Vitberg, Nantie i Cukrówka, które zapewniły naszemu sztabowi przyłbice, napoje i przekąski. Dzięki nim wolontariusze mieli masę siły i energii do przemierzania miasta – nawet pomimo obostrzeń i śnieżnego dnia.
Sztab Edipresse WOŚP 2021
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, partnerom i wolontariuszom i zachęcamy do ostatnich wpłat do naszej e-skarbonki (która aktywna jest jeszcze tylko dziś do północy!) oraz do udziału w licytacji sesji okładkowej do naszego magazynu!

Partnerzy sztabu:

Cukrówka
Nantie Happy JuiceVitbergPutka

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy