GRY
 
 

WOŚP rozdaje Apteczki Małego Ratownika

Apteczki są przeznaczone dla uczniów klas 1-3, którzy wzięli udział w programie "Ratujemy i uczymy ratować". Apteczki zostaną przesłane do szkół za darmo. WOŚP czeka na zgłoszenia do 31 marca.

WOŚP
fot. wosp.org.pl
Ogólnopolski Program Edukacyjny "Ratujemy i uczymy ratować" działa od 2006 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i szkół. Dzieci uczą się w tym programie podstaw udzielania pierwszej pomocy. W wyrazie uznania najbardziej aktywni uczestnicy z 2015/2016 roku dostaną od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy darmowe apteczki i hologramy.

Apteczki Małego Ratownika to kolorowe, kartonowe pudełka, w których znajdą się podstawowe rzeczy: rękawiczki, maseczka, bandaż i koc termiczny. Hologramy można przykleić do szkolnych świadectw obok informacji, że uczeń brał udział w Programie. 

Jak otrzymać Apteczkę Małego Ratownika?

Dzieci otrzymają apteczki w czerwcu – dokładny termin WOŚP poda w kwietniu. Nauczyciele, których uczniowie brali udział w Programie, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 marca 2016. WOŚP  zweryfikuje zgłoszenia na podstawie nadesłanych kart przeprowadzonych zajęć. Apteczki będą dostępne do wyczerpania zapasów, decyduje kolejność (poprawnych) zgłoszeń. 

Zobacz apteczkę: 


Czytaj też:
Redakcja poleca: Biliśmy rekord w jednoczesnej resuscytacji WOŚP! – zobacz film
Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji przez jak największą liczbę osób odbyło się w piątek 16 października 2015 r., dokładnie o godzinie 12. W wydarzeniu organizowanym przez WOŚP wzięła również udział nasza redakcja. To było niezwykłe przeżycie, zresztą zobacz sama.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj