GRY
 
 

Wow! Reese Witherspoon zaskoczyła córkę wzruszającym prezentem

Aktorka postarała się, by było to coś wyjątkowego

Reese Witherspoon z córką
fot. ONS.pl
Choć Reese Witherspoon sama wygląda wciąż jak nastolatka, ma już dorosłą córkę, Avę. Dziewczyna kilka dni temu skończyła 18 lat. Z tego powodu aktorka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

Córka Reese Witherspoon skończyła już 18 lat!

Aktorka złożyła córce publiczne życzenia. Napisała pod zdjęciem: „Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin dla mojej słodkiej córeczki! Twoja życzliwość, wdzięk, inteligencja i humor nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Kocham cię i twoje ogromne serce i czuję się taka szczęśliwa, że mogę być twoją mamą." Dodała też hashtag #dumnamama.

Reese faktycznie może być dumna z córki. Widać między nimi niezwykłą więź emocjonalną, a do tego Ava jest uderzająco podobna do swojej mamy. I nie odstaje od niej urodą!
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

Co Reese Witherspoon dała córce na 18 urodziny?

Ava Phillippe pochwaliła się z kolei na swoim profilu na Instagramie niezwykłym prezentem od mamy. Co to takiego? Zobaczcie:
 

18 letters that made me cry (hard) today, courtesy of my lovely mother.

Post udostępniony przez Ava Phillippe (@avaphillippe)


Aktorka przygotowywała prezent przez 18 lat… Ava dostała od niej bowiem 18 listów, każdy na jeden rok życia. Dziewczyna napisała, że to ją niesamowicie wzruszyło.

Internautki są zachwycone pomysłowością aktorki, wiele z nich już wie, że chce zrobić taki sam prezent na 18 urodziny swoich dzieci. Może i wy skorzystacie? Przyznajcie, że Reese Witherspoon zasługuje na pochwałę za to, że tak starannie przygotowała się na 18 urodziny córki.

Zobacz też: Marieta Żukowska przywiozła córce z Francji wyjątkowy prezent

Źródło: Instagram

Ocena (3 oceny)

4.7
Doładuj
Przeładuj