Wózek Ani Bardowskiej
fot. Instagram

Bardowska chwali się TANIĄ spacerówką Liwii. Fanki potwierdzają: „Petarda!”

Ania Bardowska pochwaliła się wózkiem córeczki. Mała Liwia jeździ w wygodnej spacerówce marki Espiro, a fanki Bardowskiej potwierdzają: ten wózek jest świetny!
Magdalena Drab
Wózek Ani Bardowskiej
fot. Instagram
Ania Bardowska pojechała z rodziną na Mazury, a przy okazji spaceru z dziećmi zrobiła sobie urocze zdjęcie, do którego zapozowała z córeczką. Widać na nim, że Liwia siedzi w nowoczesnym, przestronnym wózku. To model, który bardzo zainteresował fanki Bardowskiej!

Ania Bardowska poleca spacerówkę

Ania Bardowska pokazała, jak spędza wolny czas na powietrzu razem z córeczką. Rolniczka wozi Liwię w komfortowej spacerówce, o którą nie pierwszy raz pytały ją fanki na Instagramie. Bardowska zdradziła, jaki to model: spacerówka Liwii to Sonic Air marki Espiro za ok. 1000 zł. Chwali ją nie tylko Ania, ale i internautki. Czym się wyróżnia? Wózek ma pompowane koła i świetnie sprawdza się na wielu nawierzchniach. Jest zwrotny, a składa się jednym pociągnięciem ręką. Na zdjęciu Bardowskiej wyraźnie widać też, że spacerówka jest wygodna dla dziecka i solidnie wykonana. 

Spacerówka Espiro Sonic Air zbiera dobre opinie wśród fanek Ani. „Mam ten model wózka i jest petarda”, „Tez mamy ten sam model. Jest świetny, Antos ma ponad 2 latka i dalej sprawdza się super. Używamy odkąd skończył 7 miesięcy” − piszą w komentarzach. Niespełna roczna Liwia, mimo tak fajnego wózka, chyba jednak wolałaby poszaleć z bratem. „Jej wzrok mówi, że też by chciała pobiegać” − zażartowała Ania. 

 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wybrać spacerówkę?
Chcesz kupić wózek spacerowy, ale nie wiesz jaki? Posłuchaj rady eksperta.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy