GRY
 
 

Wózek Caravel w stylu vintage

Caravel jest połączeniem klasycznego designu z modnymi detalami. Jest to propozycja dla mam, które podążają za trendami w modzie.

wózek, Caravel, Deltim, spacer z dzieckiem, wybór wózka
fot. Deltim

Cechą wyróżniającą wózek Caravel jest dopracowany w każdym szczególe, klasyczny design. Składają się nań wysokojakościowe materiały i eleganckie przeszycia. Nie należy też zapominać o stylowych detalach, takich jak ręcznie obszyta, skórzana rączka czy 14-calowe koła, które dostępne są m.in. w kolorze białym.

Skąd pomysł na Caravel
 

Historyczni podróżnicy swoje odkrywcze wyprawy odbywali na jednopokładowych żaglowcach zwanych karawelami, które ze względu na swoją szybkość i stabilną konstrukcję znakomicie nadawały się do długich podróży. Caravel to także rama wózka wchodząca w skład nowej kolekcji marki Navington. Gondola Genua, która jest dopasowana do ramy Caravel, wyróżnia się eleganckim wyglądem. Ponadto w jej dnie znajduje się innowacyjny System Ventibase®, który zapewnia dziecku wygodę podczas bliższych i dalszych wypraw.


Redakcja poleca: Drzewa – wiek drzewa – film
Jeśli spotkasz w lesie pień po ściętym drzewie, możesz policzyć ile lat miało to drzewo. Zobacz film.

Temperatura pod kontrolą

Gondola wózka Caravel została zaprojektowana tak, by zapewnić dziecku maksymalny komfort, zarówno zimą, jak i w upalne dni. Jej wnętrze wyścielone jest bawełnianą wkładką, dlatego nawet w czasie chłodów maluchowi będzie w niej ciepło. W nowym wózku Caravel został zastosowany po raz pierwszy innowacyjny System Ventibase® - jest to regulowana wentylacja umieszczona w dnie gondoli. Dzięki specjalnym kanalikom, którymi powietrze swobodnie przepływa na całej jej długości, zapewnia ona komfort dziecku także latem.

Sen wspomagany kołysaniem

W pierwszych miesiącach życia dziecka sen jest dla niego niezwykle istotny. Kołysanie w wózku zazwyczaj bardzo pomaga rodzicom w usypianiu malucha. Dlatego wózek Caravel posiada miękką konstrukcję oraz wahaczowy system zawieszenia ze sprężynami umożliwiającymi bujanie. Rama wózka Caravel jest przystosowana do umieszczenia na niej spacerówki, dzięki czemu wózek rośnie razem z maluchem i może służyć mu nawet do 3 roku życia.


Przeczytaj też: "Wybieramy wózek"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Sezon infekcji

Karm piersią, polecamy!