Ania i Robert Lewandowscy na spacerze z córką
fot. Instagram/_rl9

Ten model wózka uwielbiają polskie gwiazdy!

Mają go nie tylko Lewandowscy...
Milena Oszczepalińska
Ania i Robert Lewandowscy na spacerze z córką
fot. Instagram/_rl9
Kiedy gwiazdy zostają rodzicami, wszyscy chcą wiedzieć, jak wyglądają pokoiki ich dzieci, jakimi wózkami jeżdżą, z jakich akcesoriów korzystają. Czasami z ciekawości, a czasami z przekonania, że jeśli ktoś znany ma i poleca daną rzecz, to musi być ona porządna. A że każdy rodzic chce dla swojego dziecka samych najlepszych rzeczy, wiadomo nie od dziś. Zauważyliśmy, że ostatnio gwiazdy stawiają na jeden model wózka. Jeśli jesteście akurat na etapie wyboru tego elementu do wyprawki dla waszego dziecka, zobaczcie, o jaki model chodzi.

Wózki dziecięce - sprawdź opinie rodziców

Jakim wózkiem poruszają się dzieci gwiazd?

W ciągu ostatnich kilku dni na instagramowych profilach Zosi Ślotały i Roberta Lewandowskiego pojawiły się zdjęcia takich samych wózków. To modele znanej marki Cybex, która faktycznie słynie z produktów dobrej jakości. Uśmiechnięte twarze gwiazd zdają się to potwierdzać.

Robert Lewandowski wrzucił na swoim profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie z parku. Szczęśliwi rodzice postanowili uwiecznić ten miło spędzony czas w jesiennej scenerii, a mała Klara siedziała sobie wygodnie w wózku. Zobaczcie:
 

Together ❤️ @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Zosia Ślotała wybrała się z kolei na niedzielny spacer z dziećmi. Ponieważ internauci pytają ją często, co robi w wolnym czasie, postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym uwieczniła się w wersji weekendowej, czyli „No Makeup, wygodnie ciuchy, dzieci w wózek i w drogę”, jak sama napisała. Syn z racji tego, że jest młodszy, podróżował właśnie w wózku Cybex, natomiast córka jechała na specjalnej dostawce.

Też macie takie dostawki zamontowane w waszych wózkach? To bardzo dobry patent dla starszaków, dla których dłuższe wędrówki też mogą być męczące. Dzięki takiej dostawce mogą jechać i odpoczywać. To pozwala uniknąć marudzenia w stylu „mamusiu, bolą mnie nóżki”… Znacie to?  

Zobacz też: Jakie wózki ma córka Natalii Siwiec?

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy