wydarzenia
fot. WSNHiD

WSNHID dzieciom

17.06.2011, godz.16.00–18.00 Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu zaprasza wszystkie dzieci na festiwal.
wydarzenia
fot. WSNHiD
WSNHiD dzieciom jest festiwalem zorganizowanym z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. 17 czerwca w Auli Artis WSNHiD między godziną 16.00 a 18.00 dzieci z całego Poznania będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokaz żonglerki, sztuczki karciane oraz kącik małego chemika. Ponadto będzie okazja podziwiać techniki karate i ich zastosowanie w walce w i samoobronie, przygotowane przez Akademię Sztuk Walki z Robertem Sworkiem.

Studenci zaplanowali również zajęcia plastyczne - malowanie kredą, zabawa magicznymi drucikami z których powstają różne figurki, obrysowanie cieni oraz malowanie kisielem. Dodatkowo, najmłodsi będą mogli zagrać w xbox kineck oraz odbędą się interaktywne zabawy za pomocą video. Dla osób zainteresowanych muzyką przewidziane są warsztaty z gry na perkusji. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy przewidzieli na koniec imprezy wyjazd na ściankę wspinaczkową.

Projekt jest wyjątkowy, gdyż nigdy wcześniej w Poznaniu młodzież akademicka nie organizowała takiego wydarzenia. Także forma zasługuję na szczególną uwagę. Ponad setka dzieci spędzi czas pod okiem studentów, bawiąc się w nietypowy sposób. Oby w naszym mieście było coraz więcej takich imprez. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
Program:

Kreatywne druciki - prace plastyczne z kolorowych, puchatych drucików,
Malowanie twarzy z wykorzystaniem farb,
Malowanie kredą - malowanie kredą odbędzie się przed wejściem na uczelnię
Malowanie kisielem - malowanie kisielem odbędzie się w FOYER Auli Artis WSNHID,
Salon fryzjerski dla dzieci - malowanie włosów,
Pokaz żonglerki,
Pokaz sztuczek magicznych,
Obrysowywanie cieni na ścianie,
Interaktywna zabawa przy użyciu technik video,
Xbox kinect,
Pokaz karate.

Miejsce: Aula Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dzniennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy