GRY
 
 

WSNHID dzieciom

17.06.2011, godz.16.00–18.00 Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu zaprasza wszystkie dzieci na festiwal.

wydarzenia
fot. WSNHiD
WSNHiD dzieciom jest festiwalem zorganizowanym z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. 17 czerwca w Auli Artis WSNHiD między godziną 16.00 a 18.00 dzieci z całego Poznania będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokaz żonglerki, sztuczki karciane oraz kącik małego chemika. Ponadto będzie okazja podziwiać techniki karate i ich zastosowanie w walce w i samoobronie, przygotowane przez Akademię Sztuk Walki z Robertem Sworkiem.

Studenci zaplanowali również zajęcia plastyczne - malowanie kredą, zabawa magicznymi drucikami z których powstają różne figurki, obrysowanie cieni oraz malowanie kisielem. Dodatkowo, najmłodsi będą mogli zagrać w xbox kineck oraz odbędą się interaktywne zabawy za pomocą video. Dla osób zainteresowanych muzyką przewidziane są warsztaty z gry na perkusji. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy przewidzieli na koniec imprezy wyjazd na ściankę wspinaczkową.

Projekt jest wyjątkowy, gdyż nigdy wcześniej w Poznaniu młodzież akademicka nie organizowała takiego wydarzenia. Także forma zasługuję na szczególną uwagę. Ponad setka dzieci spędzi czas pod okiem studentów, bawiąc się w nietypowy sposób. Oby w naszym mieście było coraz więcej takich imprez. Dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
Program:

Kreatywne druciki - prace plastyczne z kolorowych, puchatych drucików,
Malowanie twarzy z wykorzystaniem farb,
Malowanie kredą - malowanie kredą odbędzie się przed wejściem na uczelnię
Malowanie kisielem - malowanie kisielem odbędzie się w FOYER Auli Artis WSNHID,
Salon fryzjerski dla dzieci - malowanie włosów,
Pokaz żonglerki,
Pokaz sztuczek magicznych,
Obrysowywanie cieni na ścianie,
Interaktywna zabawa przy użyciu technik video,
Xbox kinect,
Pokaz karate.

Miejsce: Aula Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dzniennikarstwa, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj