GRY
 
 

Wspaniałe zachowanie kasjerki! Spełniła marzenie chorej dziewczynki

"Małe akty dobroci robią wielką różnicę w moim życiu” - napisała matka w podziękowaniu.

Kasjerka pomaga autystycznej dziewczynce
fot. Fb Amanda Wilkins‎
Ile razy zdarzyło wam się trafić na niemiłą sklepową obsługę? 
Zachowanie tej kasjerki przywraca wiarę w ludzi. Pomogła ona autystycznej dziewczynce, nie oceniając jej przy tym.

Brytyjka Amanda Wilkins, matka chorej dziewczynki zamieściła podziękowania kasjerki na Facebooku. Jej post chwycił za serca wielu ludzi – udostępniło go ponad 100 tysięcy osób, a ponad 14 tysięcy skomentowało!

Amanda jest matką dwóch autystycznych dziewczynek. Zakupy z jednym zdrowym dzieckiem nie raz bywają dla rodzica męczące, dla Amandy wyjście do sklepu to prawdziwe wyzwanie. Wyjście do supermarketu w brytyjskim mieście Basingstoke wywołało u jej córki Holly atak paniki. Niespodziewanie w uspokojeniu dziewczynki pomogła kasjerka! 

Kasjerka zamiast oceniać, pomaga autystycznej dziewczynce

"Chciałabym ogromnie podziękować kobiecie ze zdjęcia, która pomogła mi dziś w Morrisons w Basingstoke" - rozpoczęła swój post mama Holly.
"Mam dwoje niewidomych i autystycznych dzieci. Jak możecie sobie wyobrazić, zakupy nie są dla mnie łatwą rzeczą do zrobienia. Przy kasie obie dziewczynki miały "załamanie", a ta bardzo miła kobieta postanowiła mi pomóc zamiast oceniać. To nie zdarza się często! Odwróciła uwagę mojej córki, pozwalając jej zeskanować wszystkie nasze zakupy. Holly spełniła swoje marzenie, gdyż kocha bawić się w sklep!"

Podsumowując, Amanda dodała: "Mięknie mi serce, gdy trafiam na ludzi, którzy są gotowi pójść o krok dalej, a małe gesty dobroci sprawia ogromną różnicę w moim świecie. Mam nadzieję, że to wróci do niej i ona wie, jak bardzo doceniamy jej gest".
 

Robiąc zakupy z dzieckiem częściej trafiacie na sympatyczną czy niemiłą obsługę? Napiszcie w komentarzu.

Zobacz też:
Wzruszający apel matki chorego dziecka: Ludzie, uważajcie na to, co mówicie!
Redakcja poleca: Zanim zaszczepisz przeciw odrze: ważna ankieta dla rodziców! [WIDEO]
Szczepionka przeciw odrze była oskarżana o to, że powoduje autyzm. Związek między szczepieniami a autyzmem nie został potwierdzony. Jednak przed szczepieniem przeciw odrze warto sprawdzić, czy dziecko rozwija się zdrowo. Jest specjalna ankieta, którą powinien wypełnić każdy rodzic.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj