Wybieramy Supertatę 2021 roku – zagłosuj w naszym plebiscycie!

Cudowni ojcowie to za mało powiedziane – ci mężczyźni to prawdziwi bohaterowie, którzy dla swoich dzieci są w stanie góry przenosić. A przy okazji robią dużo dobrego i są wzorami dla innych tatusiów. To wy zdecydujecie, który z naszych kandydatów otrzyma tytuł Supertaty – nam wciąż ciężko wybrać!
Plebiscyt na Supertatę 2019 mamotoja.pl
fot. mamotoja.pl
Plebiscyt na Supertatę organizujemy co roku, by pokazywać wam, jak wielu jest wśród nas świetnych i zaangażowanych ojców. Do tej pory nominowałyśmy już m.in. Roberta Lewandowskiego, Rafała Witka i Bartka Królika, ale przecież wspaniałych tatusiów wciąż przybywa. W tym roku wybrałyśmy 13 nietuzinkowych kandydatów – przede wszystkim po to, aby ich wyróżnić. Mamy jednak nadzieję, że dzięki temu plebiscytowi poznacie ich bliżej i być może was też zainspirują. Swoje głosy możecie oddawać codziennie od 14 do 21 czerwca.

To dla nas bardzo ważny plebiscyt. W dzisiejszych czasach niełatwo być tatą. Olbrzymia presja, niesprecyzowane oczekiwania społeczeństwa, nawał innych obowiązków – to wszystko może przytłaczać! Ale nasi kandydaci z rolą ojca poradzili sobie znakomicie, choć każdy na swój sposób. Warto przyjrzeć się im bliżej, docenić i tak po ludzku – wesprzeć w tym, co robią.

1. Maciej ZUCH Mazurek
Tata trójki dzieci, rysownik, grafik i popularny bloger. Na ZUCH.media z pasją pisze o rodzinie, ojcostwie i swoim małżeństwie. Niedawno zdradził nam nawet, jak znosił ciąże żony i przeżywał porody – to była fascynująca rozmowa! Maciek urzeka nas tym, jak genialnie opowiada o partnerstwie. Popiera też naszą akcję #UstąpCiężarnej.

2. Maciej Dowbor
Dziennikarz, mąż, tata dwóch dziewczynek. Nominujemy go za ciepło i rodzinność, a także za konsekwentne wspieranie żony. Doceniamy sposób, w jaki pokazuje, że bycie gwiazdą nie oznacza braku czasu dla rodziny.

3. Michał Żebrowski
Aktor, potrójny tata synów, w tym najmłodszego, niespełna rocznego Feliksa. Cenimy go za szerzenie feministycznych poglądów, wspieranie aktywnej, zapracowanej żony i bycie ciepłym, obecnym ojcem.

POLECAMY: Cytaty o tacie na dzień Ojca

4. Rafał Myśliński
Tata rocznego Teodora. Kilkanaście miesięcy temu porzucił pracę i przeszedł na urlop tacierzyński, podczas gdy jego żona wróciła do pracy. Jako @Suchytata wspiera, inspiruje i rozśmiesza tysiące ojców i mam. Zgromadził w sieci „armię” rodziców, którzy wymieniają się cennymi radami.

5. Marcin Perfuński
Tata pięciu córek, autor bloga @Supertata.tv i, jak sam o sobie pisze, „słaby tata, który chce być super”. Uwielbiamy go za rewelacyjne audycje w Polskim Radiu, w których uczy rodziców rozmawiać z dziećmi, także (a może przede wszystkim) na trudne tematy.

6. Jakub Urbaniak
Ma dwoje dzieci i prowadzi poczytnego bloga jako @Podziaranytata. Opowiada o swoich metodach wychowawczych, podróżach i przemyśleniach, poleca przydatne gadżety. Do tytułu Supertaty nominujemy go za wychodzenie poza schematy i łamanie stereotypów.

7. Kamil Polny
Tata dwojga dzieci, mąż i zapracowany bloger. W sieci znany jako @Tatawpracy. Dostrzegamy jego zaangażowanie w ojcostwo oraz nieustanne pokazywanie, że nawet pracując w domu z dziećmi, można zachować zdrowie psychiczne.

8. Cezary Pazura
Aktor, oddany mąż i kochający tata dorosłej córki oraz trojga maluchów. Z cudownym poczuciem humoru pokazuje swoje codzienne życie z dziećmi w mediach społecznościowych. I bawi przy tym do łez!

9. Radosław Majdan
Sportowiec, piłkarz i młody tata, dla którego wyczekany syn jest całym światem. Ale Radosław Majdan bardzo sprawnie wszedł także w rolę przyszywanego ojca dla dwóch synów swojej żony, Małgorzaty Rozenek, o czym nie boi się mówić głośno. Doceniamy i podziwiamy! 

10. Michał Kaczmarek
Tata i znany w całym kraju stomatolog. Bloger, któremu udało się odczarować dentystę w oczach dzieci. Ale z jego cennych rad na blogu @tatastomatolog skorzystają także dorośli!

11. Błażej Staryszak i Krzysztof Wiśniewski
Błażej Staryszak to z wykształcenia socjolog, zawodowo związany z rozrywką i filmem, tata siedmiolatki. Krzysztof Wiśniewski – improwizator, współzałożyciel Teatru Improwizowanego Klancyk, tata dwóch synów. Ten duet nominujemy za ojcostwo z poczuciem humoru i za książkę, „Tata nie ma siły”. To pozycja obowiązkowa, która w trudnych dla rodzica chwilach staje się pocieszeniem, odskocznią i ucieczką w żart.

12. Michał Koterski
Aktor, prezenter telewizyjny i felietonista, tata 3-letniego Fryderyka. Autor ebooka o tacierzyństwie: „Tata Misiek-Fajny, choć nie zawsze idealny”. Wyróżniamy go za to, jak dobrze odnalazł się w niełatwej roli taty.

***
Partnerami plebiscytu są marki, które bardzo lubimy i które aktywnie wspierają rodziców (także młodych ojców!) w codziennej opiece nad dziećmi. My również korzystamy z ich produktów na co dzień! Naszym kandydatom na Supertatę 2021 kibicują:
  • marka BeSafe, która produkuje wyjątkowo bezpieczne i komfortowe foteliki samochodowe,
  • marka Tiny Love, której zabawka interaktywna Mały Odkrywca zdobyła tytuł najlepszej zabawki na roczek,
  • marka Bumprider mająca w swojej ofercie jedyny wózek spacerowy, który można połączyć z drugim wózkiem za pomocą magnesów,
  • marka Mima – producent wózków dziecięcych, które wyróżnia piękny design i innowacyjne rozwiązania
  • oraz marka Trunki, która tworzy niezastąpione akcesoria na podróż i wakacje.

logo BeSafe
logo Bumprider
logo Mima
logo TinyLove
logo Trunki
Zobacz też:

Oceń artykuł

Ocena 6 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy