Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]

Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Sklepy z zabawkami Hamleys służą spełnianiu marzeń dzieci już od ponad od 250 lat. Można w nich dostać zabawki tradycyjne i nowoczesne, ale zawsze – oryginalne i ciekawe. Od niedawna zabawki i atrakcje Hamleys są dostępne nareszcie i w Polsce. W Warszawie działa pierwszy sklep – w Galerii Północnej. Zajrzyjcie tam koniecznie, szukając prezentów na Gwiazdkę – to magiczne miejsce!

Jak powstały sklepy z zabawkami Hamleys?

William Hamley marzył o zbudowaniu najlepszego sklepu z zabawkami na świecie. Rozpoczął swoje dzieło w 1760 roku. Od tego czasu zabawki z jego sklepu przynoszą radość dzieciom na całym świecie. Co niezwykłego, innego niż wszędzie indziej, można kupić w Hamleys? Między innymi:
  • masę plastyczną, z której po nadmuchaniu powstają... bajeczne balony!
  • nakładki na buty, dzięki którym z każdego obuwia powstają superszybkie rolki!
  • magiczne flamastry, którymi można rysować warstwowo, jedne na drugich tworzą niezwykłe wzory i kolory!

Atrakcje Hamleys

Sklep Hamleys to nie tylko oryginalne zabawki, ale też wspaniałe przygody! Dzieci znajdą tutaj np. niesamowity labirynt luster, w którym łatwo się zgubić, ale też przeżyć niezwykłą przygodę; wielkie pianino, na którym wygrywa się melodie, stąpając po klawiszach; strzelnicę Nerf czy też duży tor, po którym ścigamy się zdalnie samochodzikami. Maluchy szczególnie sobie cenią wodny świat – zabawa przy wodnym wirze, młynie oraz torze dla małych łódeczek to wielka frajda! 
  

W Hamleys zabawa nie ma końca. Odwiedź sklep i przekonaj się sam! 

https://edipresse.hit.gemius.pl/hitredir/id=.FgwCvCELvBGw5BWMhXf.qQOnM9ioliae.raf3S_XCH.l7/stparam=wkefmtlgew/fastid=hplyvnaffupwenngbgofrkfbinko/url=
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy