Supermama 2021
fot. Adobe Stock

Wybraliście Supermamę 2021 roku! Kto wygrał plebiscyt?

Wiemy już, kto waszym zdaniem zasługuje na tytuł Supermamy 2021 roku. Laureatka podbiła wasze serca i zdobyła olbrzymią liczbę głosów. Wcale nas to nie dziwi, bo to świetna mama i wspaniała kobieta, która robi wiele dobrego dla innych. Koniecznie sprawdźcie wyniki!
Magdalena Drab
Supermama 2021
fot. Adobe Stock
Nasze kandydatki do tytułu Supermamy 2021 roku wybrałyśmy bardzo starannie. A wy potwierdziliście, że wszystkie są cudowne! Nasz plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a liczba oddanych głosów pokazała, że każda z mam zasługuje na wyróżnienie. Wybór jednej jedynej laureatki był niezwykle trudny, ale w końcu doczekaliśmy się wyników!

Plebiscyt na Supermamę 2021

Wśród kandydatek na Supermamę nie brakowało kobiet mniej i bardziej znanych, o rozmaitych zawodach i zainteresowaniach, zapracowanych bizneswomen i takich, które poświęcają się rodzinie. Łączy je jedno: wszystkie są mamami, które odnalazły swój własny sposób na macierzyństwo. I za to je podziwiamy! Wy postanowiliście uhonorować jedną z nich, i to w sposób szczególny.

Pierwsze miejsce

Naszą Supermamą 2021 roku została Marta Stojanowa z fenomenalnym wynikiem ponad 6 tysięcy głosów! To mama, która zaczynała od skromnego profilu w sieci. Z czasem jej wpisy, pełne poczucia humoru i cennych spostrzeżeń, zaczęły zyskiwać coraz większą popularność. Pani Marta opisywała swoje życie i codzienne wychowywanie dziecka za granicą, ale gdy na jej instagramowym koncie @Hello.Zoś zebrała się duża grupa fanów, zmotywowała ich do pomagania potrzebującym. Tak powstała jej „Balkonowa Armia”, która co tydzień wspólnymi siłami przekazuje coraz większe sumy na zbiórki internetowe. Marta Stojanowa to przykład mamy, która stale przypomina, co w życiu ważne. Tworzy również audiobooki, który podbijają serca najmłodszych. Serdecznie gratulujemy i przyznajemy, że niezmiernie cieszy nas ta wygrana.

Drugie miejsce

Na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Żebrowska, mama trójki dzieci, w tym niespełna rocznego Feliksa, zabiegana bizneswoman, promotorka naturalności w sieci, ambasadorka naszej akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja”. Nominowałyśmy ją za dystans i konsekwencję w pokazywaniu kobietom, że żadna z nas nie jest i nie musi być idealna, zawsze piękna i zorganizowana. Wy też to doceniłyście! Wszystkie głosy oddane na Aleksandrę Żebrowską to dowód na to, jak bardzo potrzebne są dziś takie prawdziwe, szczere mamy, które pokazują życie bez retuszu. Mamy nadzieję, że Aleksandra Żebrowska nie przestanie nas wspierać, motywować i rozśmieszać. Brawa!

Trzecie miejsce

Trzecie zaszczytne miejsce zajęła Anna Koczwara, mama niepełnosprawnej Amelki, która swoimi zmartwieniami i radościami dzieli się z fanami na Instagramie i YouTubie jako @crueltyfreeann. Do tego Pani Anna tworzy i wydaje fantastyczne kulinarne ebooki (w 100 procentach roślinne!). Wszystko po to, by finansować rehabilitację córki. Udowadnia również, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizowaniu marzeń o wielkich podróżach i zdobywaniu świata. Jej wysiłek i szczerość w opisywaniu codzienności z niepełnosprawnym dzieckiem doceniają tysiące internautów. I my również! Wielkie gratulacje!

Zobacz też:

Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy