wyniki plebiscytu na supertatę
fot. Adobe Stock

Wybraliście Supertatę 2021 roku! Kto wygrał plebiscyt?

Zwycięzca naszego plebiscytu nie ma sobie równych! Ujął was swoją szczerością i poczuciem humoru, czemu daliście wyraz, oddając na niego ogromną liczbę głosów. Kim jest Supertata 2021? Koniecznie sprawdźcie wyniki głosowania!
Magdalena Drab
wyniki plebiscytu na supertatę
fot. Adobe Stock
Plebiscyt na Supertatę 2021 roku wywołał mnóstwo emocji – głosowaliście do ostatniej chwili! Nic dziwnego, walka była zażarta, bo wszyscy nasi kandydaci to naprawdę fajni, zabawni i zaangażowani ojcowie. Najchętniej wyróżniłybyśmy wszystkich! Wyniki głosowania mówią jednak same za siebie – zwycięzca może być tylko jeden.

Plebiscyt na Supertatę 2021

Do tytułu Supertaty nominowałyśmy bardzo różnych ojców: artystów, blogerów, sportowców i celebrytów. Wszyscy są wyjątkowi i wszyscy bardzo starają się być najlepszymi tatusiami na świecie, choć każdy odnalazł swój własny sposób na tacierzyństwo. Szczerze ich za to podziwiamy! Chociaż wybór był bardzo trudny, jeden z kandydatów skradł wasze serca.

Pierwsze miejsce

Naszym Supertatą 2021 roku został Rafał Myśliński, który uzyskał rekordową liczbę waszych głosów – ponad 10 tysięcy! Rafał jest młodym tatą, ma półtorarocznego synka, Teodora. Wciąż uczy się tacierzyństwa, a swoimi doświadczeniami dzieli się w mediach społecznościowych. Zwykle robi to z rewelacyjnym poczuciem humoru, choć bywa też całkiem poważny (jak np. wtedy, gdy tłumaczył, że to nie zajmowanie się niemowlakiem, a uciekanie od tego jest niemęskie). Kilkanaście miesięcy temu Rafał sam porzucił pracę i przeszedł na urlop tacierzyński, podczas gdy jego żona wróciła do pracy. Jako @Suchytata skutecznie wspiera, inspiruje i rozśmiesza tysiące ojców i mam. Zgromadził w sieci pokaźną „armię” rodziców, którzy wymieniają się cennymi radami. I którzy nie zawiedli, gdy trzeba było głosować na Supertatę! Serdecznie gratulujemy!

Drugie miejsce

Na drugim, ale równie zaszczytnym miejscu uplasował się Maciej Dowbor – dziennikarz, mąż i tata dwóch dziewczynek. Nominowałyśmy go za ciepło i rodzinność, a także za konsekwentne wspieranie żony i promowanie feministycznych poglądów. Wy również doceniliście jego wysiłki oraz sposób, w jaki zajmuje się rodziną. Bardzo cieszy nas ten wynik! Okazuje się bowiem, że bycie gwiazdą i osobą rozpoznawalną nie oznacza wcale braku czasu dla najbliższych. Wielkie brawa!

Trzecie miejsce

Na trzecim miejscu znalazł się Michał Kaczmarek, dumny tata, ale także znany w całym kraju stomatolog. Michał jest blogerem, któremu w cudowny sposób udało się odczarować zawód dentysty w oczach dzieci. To bardzo cenne dla wielu rodziców, którzy codziennie korzystają z jego rad na blogu @tata_stomatolog. Gratulujemy!

***
Partnerami plebiscytu są marki, które bardzo lubimy i które aktywnie wspierają rodziców (także młodych ojców!) w codziennej opiece nad dziećmi. My również korzystamy z ich produktów na co dzień! Naszym kandydatom na Supertatę 2021 kibicowali:
  • marka BeSafe, która produkuje wyjątkowo bezpieczne i komfortowe foteliki samochodowe,
  • marka Tiny Love, której zabawka interaktywna Mały Odkrywca zdobyła tytuł najlepszej zabawki na roczek,
  • marka Bumprider mająca w swojej ofercie jedyny wózek spacerowy, który można połączyć z drugim wózkiem za pomocą magnesów,
  • marka Mima – producent wózków dziecięcych, które wyróżnia piękny design i innowacyjne rozwiązania
  • oraz marka Trunki, która tworzy niezastąpione akcesoria na podróż i wakacje.

logo BeSafe
logo Bumprider
logo Mima
logo TinyLove
logo Trunki
Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy