GRY
 
 

Wydawnictwo Dwie Siostry na Targach Książki w Krakowie!

Wydawnictwo Dwie Siostry na Targach Książki w Krakowie zaprasza dzieci na masę targowych atrakcji!

wydarzenia, wydawnictwo dwie siostry
Wszystkie książki wydawnictwa będziecie mogli kupić w specjalnych targowych cenach!
Jako pierwsi w Polsce będziecie mieli okazję dotknąć, powąchać, posmakować i zabrać do domu smakowite „Ciasta, ciastka i takie tam” Agaty Królak – pierwszą książkę kucharską w ofercie Dwóch Sióstr!

W sobotę, 5 listopada 2011 na stoisku wydawnictwa swoje książki podpisywać dla Was będą sławy literatury dziecięcej:
14:15 – 15:15    Wanda Chotomska, autorka naszej nowości „30 lutego”
16:00 – 17:00    Grzegorz Kasdepke, autor książki „Zając”

Młodzi i starsi miłośnicy niepowtarzalnego stylu Kasi Boguckiej będą mogli przy wejściu na Targi podziwiać wystawę ilustracji do książki „M.O.D.A.”

Do zobaczenia na STOISKU B72!
Kraków, ul. Centralna 41a

Wystawa ilustracji Katarzyny Boguckiej do książki „M.O.D.A.” Wydawnictwa Dwie Siostry
Katarzyna Bogucka (ur. 1985) - graficzka, ilustratorka, malarka, wschodząca gwiazda polskiej ilustracji książkowej. Jej wyrazisty, nowoczesny styl zdobywa rosnące uznanie krytyków i cieszy się coraz większą popularnością wśród czytelników. Geometryczne sylwetki i kształty, niebanalna kolorystyka i pełna wdzięku lekkość formy to znaki rozpoznawcze jej ilustracji, których nie sposób pomylić z pracami żadnego innego artysty.
Ilustracje do książki „M.O.D.A.” Katarzyny Świeżak (Wydawnictwo Dwie Siostry) stanowią przemyślaną i spójną całość. Ich kompozycja, zgaszone kolory i odważnie zaprojektowane postaci przywodzą na myśl magazyny o modzie z lat 60. Dowcipne portrety gwiazd świata mody znakomicie oddają humor i niebanalność ilustrowanego tekstu, ujawniając zarazem talent artystki do karykatury. Stworzone przez nią ilustracje są stylowe i eleganckie, a przy tym ciekawe, pomysłowe i przystępne dla młodego czytelnika. Doskonale uzupełniają zawarty w książce „M.O.D.A” przekaz, zgodnie z którym modą można i należy się bawić.

więcej o wydawnictwie Dwie Siostry »

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj