aukcja WOŚP i Mamo, To Ja
fot. Babyonline

Wygraj aukcję na rzecz WOŚP i zobacz swoje dziecko na okładce "Mamo, To Ja"!

Redakcja "Mamo, To Ja" wystawiła na aukcję WOŚP… sesję okładkową pisma. Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko pojawiło się na okładce czerwcowego numeru "Mamo, To Ja", weź udział w licytacji! 
Sylwia Niemczyk
aukcja WOŚP i Mamo, To Ja
fot. Babyonline
Aukcje WOŚP to od lat okazja, żeby wylicytować coś unikatowego i jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cały dochód z wszystkich aukcji jest przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów. 

W tym roku do grona darczyńców WOŚP dołączyła redakcja "Mamo, To Ja", która wystawiła na aukcję swoją... czerwcową okładkę!

– Do licytacji zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku 4-15 miesięcy. Wygraną jest profesjonalna sesja okładkowa i publikacja zdjęcia dziecka na czerwcowej okładce naszego magazynu – mówi red. prowadząca MTJ i pomysłodawczyni aukcji, Ola Sokalska. – Wybór okładki jest nieprzypadkowy: numer czerwcowy ukazuje się w miesiącu, kiedy obchodzimy Dzień Dziecka. Pomyślałyśmy, że taka specjalna okładka może być doskonałym prezentem dla dziecka i pamiątką na całe życie.

Aukcja "Mamo, To Ja" jest dostępna na platformie Allegro i potrwa do 16 stycznia.* 

WOŚP gra dla nas wszystkich!

– Uważam, że jako miesięcznik dla rodziców mamy wspaniałą misję: pomagamy rodzicom wychować dzieci na zdrowych, szczęśliwych ludzi. Dlatego też bardzo chętnie angażujemy się we wszelkie akcje, których celem jest dobro dzieci – mówi Ola Sokalska. – Z Wielką Orkiestrą współpracujemy od lat, a efektem tej współpracy są m.in. przygotowywane pod okiem WOŚP nasze wydania specjalne pt. "Kurs Pierwszej Pomocy". W 2016 r. poszliśmy o kolejny krok dalej: w naszym wydawnictwie powstał sztab Orkiestry. W tym roku również będzie działał, wśród wolontariuszy będą też moje dzieci i trzymam kciuki żeby tak jak rok temu i tym razem wróciły pod koniec dnia z pełnymi puszkami. 

Redaktor prowadząca "Mamo, To Ja" zwraca uwagę też na to, że celem zbiórki WOŚP jest nie tylko opieka nad dziećmi, lecz także wspieranie osób starszych:
– Każdy z nas kiedyś był dzieckiem, tak samo każdy z nas będzie kiedyś w podeszłym wieku i będzie potrzebował dobrej opieki medycznej – mówi. – Chciałabym, żebyśmy wszyscy mieli poczucie, że wspierając WOŚP, tak naprawdę robimy to dla własnego dobra. 

*Sponsorem sesji okładkowej, którą można wygrać w aukcji „Mamo, To Ja” na rzecz WOŚP jest: 

Czytaj także:
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy