Fisher Price - konkurs
fot. materiały prasowe

Konkurs „Wielkie pomysły małych odkrywców”

Twoje dziecko ma milion pomysłów na minutę i ciągle odkrywa nowe rzeczy? Pokaż nam to i wygraj zabawki Fisher-Price, które jeszcze bardziej zachęcą malucha do poznawania świata.
Fisher Price - konkurs
fot. materiały prasowe
Każdy maluch to mały odkrywca, który codziennie eksploruje otaczającą go rzeczywistość i poznaje ją na swój własny sposób. Znalezienie odpowiedzi na pytanie, co robi słońce, gdy zapada noc, dlaczego ryby potrafią oddychać pod wodą i co się stanie, gdy wstrząśniemy butelką wody gazowanej, a potem szybko ją otworzymy to dla dziecka prawdziwe kopernikańskie odkrycia. A jakie pomysły ma Twój maluch i w jaki sposób odkrywa świat? Pokaż nam to i wygraj dla niego edukacyjne zabawki, które pomogą mu jeszcze lepiej poznać otaczającą go rzeczywistość.

Nagrody

  • 4 x Żabka - Mierz ze mną od Fisher-Price. Żabka wydaje zabawne dźwięki, które zachęcają dzieci do poznawania świata, licząc przy tym od 1 do 50! Chowana miarka zaprasza przedszkolaki do mierzenia i porównywania otaczających je przedmiotów. Żabka inspiruje małych odkrywców do wielkich pomysłów. Przedszkolaki uczą się mierzyć rzeczywistą długość różnych przedmiotów przy pomocy miarki, a jednocześnie porównują rozmiary znanych przedmiotów i uczą się określać, które są dłuższe, a które – krótsze. 
  • 4 x Movi Mistrz Zabawy od Fisher-Price. Ten uroczy robot zachęca dzieci do aktywnej zabawy, ucząc je przestrzegania instrukcji, myślenia oraz rozwiązywania problemów, wspomagając przy tym rozwój zdolności ruchowej. Maluchy mają do dyspozycji 3 tryby i 6 wspaniałych gier, które rozwijają umysł i ciało. Robot zadaje pytania rozwijające umiejętności krytycznego myślenia, uczy dzieci wykonywania poleceń w ramach zabawy, a nawet tańczy i wykonuje wygibasy na parkiecie.

Zadanie konkursowe


 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 9 głosy

Zobacz także

Popularne tematy