GRY

WYNIKI Wygraj grę Granna Kot w worku! Konkursowy tydzień z MamoToJa.pl

Weź udział w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl – prześlij zdjęcie waszych dzieci i ich pupili: psa, kota, królika i innych. Do wygrania 3 gry Granna Kot w worku.
konkursy dla mam
fot. Adobe Stock
Dzieciaki kochają zwierzaki. Każdy maluch marzy o piesku, kotku czy chociaż rybkach w szklanej kuli. Znasz to z własnego doświadczenia? A może sama masz hopla na punkcie zwierzaków i twoje dziecko od noworodka wychowuje się z psem i kotem pod jednym dachem? Pokażcie nam wasze dzieciaki i i ich zwierzaki!
Laureatami ostatniego dnia tygodnia konkursowego zostają:
  • Marzena Gostomczyk
  • Katarzyna Michalska
  • Marta Siwińska
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy za ogromny odzew i udział w konkursach, zapraszamy również do naszych innych konkursów dla mam na Mamotoja.pl

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prześlij nam na adres redakcji: martyna.pstrag@edipresse.pl zdjęcie swojego dziecka wraz z jego pupilem. Może to być dowolne zwierzę: kot, pies, rybki, królik czy chomik. Do wygrania 3 gry Granna Kot w worku.

Gra Granna Kot w worku
Elementy z grubej tektury umieszczone są w woreczku. Dziecko za pomocą dotyku musi rozpoznać, co przedstawia wylosowany element. Gdy odgadnie, umieszcza żeton na planszy, na takim samym obrazku jak wylosowany. Zbierzcie nalepki z 3 różnych gier z serii "Gry i zabawy Smoka Obiboka" w nowej szacie graficznej, naklejcie je w odpowiednim miejscu na ulotce i przyślijcie ją do nas. Na pewno otrzymacie bezpłatnie prezent przygotowany specjalnie dla Was: wyjątkową tabelę obowiązków i unikalny zegar, który pomoże Wam w nauce.

Konkurs trwa 29.04.2018 do godziny 23.59
Na zgłoszenia czekamy pod mailem: martyna.pstrag@edipresse.pl
W tytule napisz Tydzień Konkursów, a w treści maila podaj swoje dane kontaktowe, w tym adres.

Zobacz, jakie nagrody będzie można jeszcze wygrać w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl
Zobacz także: Regulamin konkursu
Redakcja poleca: Miasteczko Zmysłów 2018 r. Białystok – zobacz relację [WIDEO]
Zobacz, jak ciekawie rodzice z dziećmi w Białymstoku spędzili czas w ramach naszej akcji Miasteczko Zmysłów! Obejrzyj wideo i dowiedz się jakie porady dała rodzicom psycholog Dorota Zawadzka.
Doładuj
Przeładuj