Lego Duplo
fot. LEGO DUPLO

KONKURS! Zgarnij zestaw LEGO DUPLO „Pociąg z cyferkami”!

Napisz, jak kreatywnie spędzasz czas z dzieckiem i wygraj zestaw LEGO DUPLO „Pociąg z cyferkami”!
Lego Duplo
fot. LEGO DUPLO

Kreatywność to cecha, która bardzo przydaje się w życiu. Najpierw w przedszkolu, kiedy dziecko uczy się tworzenia różnych rzeczy oraz współpracy w grupie, a następnie w szkole – tam trzeba stawić czoła o wiele poważniejszym wyzwaniom. Otwarty umysł i pomysłowość przydają się również w dorosłym życiu – choćby w pracy zawodowej, kiedy trzeba np. wymyślić rozwiązanie jakiegoś problemu.

Jak rozwijać kreatywność dziecka?

Dzieci mają nieograniczone pokłady kreatywności. Wystarczy tylko wiedzieć, jak ją uruchomić. Malowanie farbami, robienie ludzików z plasteliny czy budowanie z klocków to świetne metody na pobudzenie dziecięcej wyobraźni. Dzięki nim twój mały geniusz może stworzyć to, co tylko mu się zamarzy! Sposobów na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem jest naprawdę wiele. A jaki jest twój? Napisz i wygraj 1 z 10 zestawów LEGO DUPLO „Pociąg z cyferkami”. Z nim twoja pociecha nie tylko podszkoli umiejętność liczenia, ale też rozładuje energię i pobudzi umysł do twórczej aktywności!

Zdobądź zestaw LEGO DUPLO!

„Pociąg z cyferkami” LEGO DUPLO pozwala w interesujący sposób zapoznać dzieci z cyframi i liczeniem. Pociąg złożony jest z dużych klocków, które dadzą Twojemu maluchowi wiele radości przy składaniu i przebudowywaniu, pomagając przy tym rozpocząć naukę cyfr. Zestaw zawiera dwie figurki dzieci DUPLO oraz figurkę kota, co pozwala wymyślać jeszcze lepsze historie bez końca budować, jeździć i uczyć się. Klocki LEGO DUPLO są projektowane tak, by były bezpieczne i wygodne dla małych rączek. 

Lista laureatów konkursu:

Elżbieta S., Łętownia
Anna W., Ciechocinek
Anita S., Szczecinek
Małgorzata B., Lębork
Katarzyna K., Olkusz
Robert B., Nowa Wieś
Magda Ch., Warszawa
Milena K., Ociąż
Paulina B., Pleszew
Katarzyna J., Terespol

Materiał powstał przy współpracy z: LEGO DUPLO

Zobacz także

Popularne tematy