GRY

WYNIKI Wygraj lalkę bobasa dla dziecka! Konkursowy tydzień z MamoToJa.pl

Weź udział w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl – prześlij zdjęcie swojego dziecka z jego ulubioną zabawką. Do wygrania 2 lalki bobasy z akcesoriami Smiki.
konkurs dla mam: dziecko i zabawka
fot. Adobe Stock

Laureatkami w trzecim dniu zostają:

  • Anna Duszczyk
  • Agnieszka Górecka

Wysyłamy do nich lalki bobasy SMiki, serdeczne gratulacje! Zapraszamy do kolejnych dni w Tygodniu Konkursów

Twoja córcia wszędzie chodzi z niebieskim pluszowym pieskiem? A może synek nie rozstaje się nawet na krok z czerwonym samochodzikiem? Każde dziecko ma swoją ukochaną zabawkę, przecież sama o tym wiesz najlepiej. Przypomnij sobie swoje dzieciństwo i ukochanego misia, który nawet nadszarpnięty zębem czasu był powiernikiem największych tajemnic. Pokaż nam swojego malucha i jego ukochaną zabawkę.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prześlij nam na adres redakcji: martyna.pstrag@edipresse.pl zdjęcie swojego dziecka z jego ulubioną zabawką bez której nigdzie się nie rusza. Do wygrania 2 zestawy lalka bobas Smiki wraz z akcesoriami.
Lalka bobas w zestawie z akcesoriami
Zabawka pomoże dziecku w nauce samodzielności, wspomaga również naturalny odruch każdego malucha w naśladowaniu rodziców i opiece nad dziećmi - dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu i opiece nad lalką dziecko może ćwiczyć kąpiel, noszenie i inne czynności związane z pielęgnacją i opieką nad dzieckiem.​

Konkurs trwa 25.04.2018 do godziny 23.59
Na zgłoszenia czekamy pod mailem: martyna.pstrag@edipresse.pl
W tytule napisz Tydzień Konkursów, a w treści maila podaj swoje dane kontaktowe, w tym adres.

Zobacz, jakie nagrody będzie można jeszcze wygrać w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl
Zobacz także: Regulamin konkursu
Redakcja poleca: Miasteczko Zmysłów 2018 r. Białystok – zobacz relację [WIDEO]
Zobacz, jak ciekawie rodzice z dziećmi w Białymstoku spędzili czas w ramach naszej akcji Miasteczko Zmysłów! Obejrzyj wideo i dowiedz się jakie porady dała rodzicom psycholog Dorota Zawadzka.
Doładuj
Przeładuj