GRY

WYNIKI Wygraj nosidło Zaffiro Womar! Konkursowy tydzień z MamoToJa.pl

Weź udział w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl – napisz nam, jakie macie rodzinne plany na majówkę. Do wygrania nosidło Womar Zaffiro.

konkurs dla mam
fot. Adobe Stock

Uwaga, nadchodzi majówka! W tym roku wyjątkowo może być bardzo długa, jeśli dobierzemy sobie kilka dni urlopu. Macie jakieś rodzinne plany na ten majowy weekend? Podobno pogoda ma być na prawdę wiosenna, więc warto ją wykorzystać chociaż na krótki jednodniowy wyjazd za miasto czy wycieczkę do zoo z całą rodziną.
Nagroda trafia do:

  • Monika Kamińska Kruczek

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Zapraszamy do naszych innych konkursów dla mam na Mamotoja.pl

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prześlij nam na adres redakcji: martyna.pstrag@edipresse.pl kilka zdań (2-3 wystarczą) na temat waszych planów na tegoroczną majuówkę z dziecmi. Do wygrania nosidlo Womar Zaffiro.
Nosidło Womar Zaffiro Active N25
Odpowiednie dla dziecka od 3 miesiąca życia do 3 lat, przedział wagowy 4,5 - 20 kgNosidełko ergonomiczne, zaprojektowane tak by nóżki i ciało dziecka ustawione było w naturalnej pozycji.Nosidełko klasy premium, stworzone dla aktywnych rodziców i ich pociech.Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, przy współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i ekspertami, gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo oraz dba o prawidłowy rozwój dziecka, w pierwszych miesiącach życia.Możliwość wspólnego spędzania czasu z maluszkiem to wielka satysfakcja, dlatego nosidełko Activity umożliwia wykonywanie codziennych czynności w towarzystwie dziecka - w ruchu, w podróży, na spacerze czy na zakupach.Activity to symbol rodzica świadomego swojej odpowiedzialności oraz inwestycja we wszechstronny rozwój dziecka na początku jego drogi ku dorosłości.

Konkurs trwa 28.04.2018 do godziny 23.59
Na zgłoszenia czekamy pod mailem: martyna.pstrag@edipresse.pl
W tytule napisz Tydzień Konkursów, a w treści maila podaj swoje dane kontaktowe, w tym adres.

Zobacz, jakie nagrody będzie można jeszcze wygrać w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl
Zobacz także: Regulamin konkursu
Redakcja poleca: Masturbacja dziecięca nie zawsze jest normą [WIDEO]
Jest kilka zachowań, w których masturbacja dziecka powinna niepokoić rodziców – mówi psycholog i seksuolog kliniczny dr Agnieszka Izdebska. Gdzie jest granica? Zobacz film, w którym ekspert tłumaczy, w jakich sytuacjach trzeba reagować na dotykanie przez dziecko narządów płciowych.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!