Wybraliśmy najlepsze produkty dla dzieci i rodziców!

Nagrody HIT Najlepsze dla dziecka zostały przyznane - zobacz, jakie produkty w 2017 roku zwyciężyły. Wszystkich laureatów poznasz na Bangli by Mamotoja.pl
hit najlepsze dla dziecka 2017
fot. MamoToJa.pl
Wybraliśmy najlepsze produkty dla dzieci i rodziców!
Nagrody HIT Najlepsze dla dziecka zostały przyznane - zobacz, jakie produkty w 2017 roku zwyciężyły.

Poznaj wszystkich laureatów na Mamotoja.pl/bangla 


Każda z mam pragnie do pielęgnacji i opieki nad dzieckiem używać najlepszych i sprawdzonych produktów. Sprawdź, jakie kosmetyki dla dzieci, dania dla dzieci, wózki, foteliki samochodowe, mleka modyfikowane, butelki i smoczki oraz zabawki otrzymały najwyższe oceny. Możesz zagłosować na swoich ulubieńców i dodatkowo - wygrać świetną nagrodę!

Konkurs z tradycją - HIT Najlepsze dla dziecka

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka organizowany jest od 1997 r. przez magazyn "Mamo, To Ja". Do 2015 r. produkty, które zasługiwały na miano tych najlepszych wybierali jurorzy – znani rodzice oraz eksperci, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją i leczeniem dzieci. Od 2016 r. wybór produktów oddaliśmy w ręce rodziców, którzy w imieniu swoich dzieci zamieszczali opinie w katalogu produktów Babyonline.pl. W 2017 r. wyboru produktów również dokonali rodzice - nie tylko na podstawie opinii w Katalogu produktów, ale także zamieszczając recenzje produktów w Bangli, która jest częścią MamoToJa.pl
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Jakie nagrody przyznawane są w ramach konkursu HIT Najlepsze dla dziecka?

Sam konkurs posiada wewnątrz kilka kategorii, w których przyznawane są nagrody:
  • HIT Najlepsze dla dziecka 2017
  • IDEA Przyjazna Dziecku 2017
  • TOP Recenzentka 2017 - nagroda specjalna
  • oraz HIT MAM 2017 - nagroda specjalna, w której każdy użytkownik, który odda swój głos na jakiś produkt w konkursie, będzie mógł wygrać odkurzacz marki Philips.
Wybierz razem z innymi mamami najlepszy produkt dla dzieci spośród tych, które zakwalifikowały się do głosowania HIT Mam. Nagrodę otrzyma produkt, który uzyska najwięcej głosów od użytkowników MamoToJa.pl Swój głos możesz oddać raz dziennie przez najbliższe 2 tygodnie (zaczynając od 1 marca). Głosowanie trwa do 14 marca. Głosując, dodatkowo bierzesz udział w konkursie, w którym nagrodą jest odkurzacz bezworkowy Phillips PowerPro Ultimate FC9932 - więcej na temat nagrody i głosowania przeczytasz tutaj.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Hej Mamy! Nasze święto już w tę niedzielę!!!

Jaką jesteś mamą?