Wygraj sesję okładkową w "Mamo to ja" z okazji 50. urodzin Bobo Frut!

Czy pamiętasz soki BOBO FRUT ze swojego dzieciństwa? W tym roku marka BOBO FRUT kończy 50 lat i z tej okazji mamy dla Ciebie niespodziankę! Możesz wygrać sesję okładkową w "Mamo to ja". Weź udział w naszym konkursie.
Bobo Frut
fot. Bobo Frut

Dlaczego dzieci uwielbiają soki BOBO FRUT?

Produkty BOBO FRUT zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, które są odpowiednie dla dziecka w danym wieku. Dostępne w szerokiej gamie smaków, zaczynając od prostych połączeń z marchewką, przez kompozycje z lubianymi czerwonymi owocami. Soki i nektary dla niemowląt BOBO FRUT przygotowane są z owoców i warzyw pochodzących ze sprawdzonych źródeł i spełniają nawet do 500 razy bardziej surowe normy niż te dla dorosłych. Nic dziwnego, że produkty te, cieszą się zaufaniem wśród rodziców już od 50 lat!

Pierwsza butelka soku BOBO FRUT "Jabłko, banan i marchewka" powstała w rzeszowskiej fabryce w 1968 roku. W tym roku marka świętuje swoje 50. urodziny i aby przywołać wspomnienia z „tamtych lat” BOBO FRUT, w limitowanej edycji, przyodział Jubileuszowe etykiety.Wygraj sesję okładkową w "Mamo to ja"

BOBO FRUT kończy 50 lat, a my świętujemy razem z nim. Z tej okazji masz niepowtarzalną szansę, by uwiecznić wizerunek swojej pociechy na okładce "Mamo to Ja". Wystarczy , że napiszesz nam, czego życzysz BOBO FRUT z okazji 50. urodzin, a Twoje dziecko może wziąć udział w sesji zdjęciowej  i zostać bohaterem listopadowej okładki "Mamo to ja"! Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktualnego zdjęcia dziecka.

Informacje dotyczące sesji

Wiek dziecka: od 6 do 10 miesięcy.
Termin sesji: 12 września 2018 r.
Sesja odbędzie się w Warszawie.

     
 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Hej Mamy! Nasze święto już w tę niedzielę!!!

Jaką jesteś mamą?