soki, świeże soki, owoce, warzywa
fot. © pilipphoto - Fotolia.com

Wygraj sokowirówkę Philips Avance - wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka". Zobacz, kto wygrał sokowirówkę Philips Avance.
soki, świeże soki, owoce, warzywa
fot. © pilipphoto - Fotolia.com
Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" został rozstrzygnięty. Wybór nie był łatwy - dostaliśmy wiele zgłoszeń, a wszystkie przepisy brzmiały naprawdę zachęcająco. Jednak musieliśmy wybrać tylko trzech laureatów. Zostali nimi:
Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a laureatkom serdecznie gratulujemy!


Chcesz wygrać jedną z trzech sokowirówek firmy Philips? Wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem na zdrowy, pożywny i smaczny sok dla dziecka, zrobisz zdjęcie napoju i napiszesz dlaczego twoim zdaniem warto pić soki. 

Nagroda


Nagrodami w konkursie są trzy sokowirówki Philips Avance HR1869 z technologią Quick Clean.

Lubisz domowe soki, ale nie chcesz tracić zbyt wiele czasu na ich przygotowanie, a myśl o żmudnym czyszczeniu urządzenia przyprawia cię o gęsią skórkę? Jeśli tak, to sokowirówka Philips HR1869 została stworzona z myślą o tobie!

Dzięki niej szybko i łatwo zrobisz domowe zdrowe koktajle, ponieważ nie musisz wcześniej obierać i kroić warzyw i owoców. Dzięki dużemu 80-milimetrowemu otworowi  bez trudu włożysz całe jabłka, marchewki  czy buraki. Silnik o mocy 1000W z pewnością poradzi sobie nawet z najtwardszymi produktami, a innowacyjny system wyciskania z odwróconym sitkiem sprawi, że sok zostanie wyciśnięty do ostatniej kropli.

Czyszczenie sokowirówki Philips HR1869 jest równie szybkie, ponieważ w urządzeniu zastosowano technologię QuickClean i funkcję wstępnego czyszczenia. Woda wlewana do środka powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze i usuwa wszelkie pozostałości z pokrywy. Ponieważ sitko QuickClean ma niezwykle gładką powierzchnię, po wstępnym czyszczeniu można bez trudu usunąć pozostałe włókna za pomocą zwykłej myjki kuchennej. Cały proces mycia sokowirówki trwa 1 minutę! Już dziś pozwól sobie na ten zdrowy, sokowy luksus!

Redakcja poleca: Ile płynów powinno pić dziecko?
Zobacz, ile powinno pić twoje dziecko.

Zasady konkursu:

  1. Aby wziąć udział w konkursie "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka", należy dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis" przepis oraz zdjęcie soku dla dziecka.
  2. Przepis musi się zawierać składniki soku oraz instrukcję, jak ją przygotować. Warunkiem koniecznym jest dodanie zdjęcia napoju oraz krótkiego uzasadnienia, dlaczego warto pić soki (forma tekstu może być dowolna). Ważne, aby przy opisie potrawy dopisać adres mailowy, na jaki mamy pisać w razie wygranej.
  3. W tytule przepisu prosimy dopisać słowo "konkurs".
  4. Konkurs trwa od 2 do 15 grudnia 2014 r.
  5. Wszystkie nadesłane przepisy, spełniające warunki konkursu (po weryfikacji redakcji), zostaną opublikowane na serwisie Babyonline.pl w dziale Przepisy najpóźniej do 19 grudnia.
  6. Laureatem konkursu zostanie osoba, której przepis, który zostanie wybrane przez jury.
  7. Laureata konkursu ogłosimy 19 grudnia.
Przepis można dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis".

Regulamin konkursu znajdziesz na drugiej stronie.

Zobacz, jak działają sokowirówki firmy Philips:Regulamin konkursu "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka"

1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem konkursu pod nazwą "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" (dalej zwanego: "Konkursem") jest spółka Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: "Organizatorem").
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym: "Regulaminem") i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest zarówno w siedzibie Organizatora, jak też oraz na stronie internetowej Babyonline.pl.
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i realizatorów oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.
1.6. Nagrody przeznaczone dla laureatów Konkursu to trzy sokowirówki Avance firmy Philips o wartości rynkowej 689,00 zł brutto.
2. Założenia konkursu:
2.1. Konkurs będzie ogłoszony i przeprowadzony na stronie internetowej Babyonline.pl.
2.2 Konkurs będzie trwał od 2 do 15 grudnia 2014 r. Laureata konkursu ogłosimy do 19 grudnia 2014 r.
3. Zasady prowadzenia konkursu:
3.1. Konkurs polega na zamieszczeniu w aplikacji "Dodaj przepis" przepisu na zdrowy i smaczny sok dla dziecka wraz ze zdjęciem napoju oraz uzasadnieniem, dlaczego warto pić soki. Laureatów konkursu wybiera Komisja Konkursowa, w skład której wchodzi redakcja portalu Babyonline.pl
3.2. Laureatem Konkursu zostanie osoba, której zgłoszenie konkursowe zostanie uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze. Oceniane będą: oryginalność przepisu (autorski pomysł), łatwość przygotowania oraz jakość zdjęcia wykonanej potrawy. Wyniki Konkursu potwierdzi Komisja Konkursowa.
3.3. Jedna osoba może wziąć udział w Konkursie dowolną liczbę razy, ale wygrać może tylko jedną nagrodę.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego, adresu e-mailowego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora Konkursu z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.
3.5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
3.6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
3.7.Uczestnicy konkursu udzielają Organizatorowi licencji niewyłącznej do korzystania z prac przez Organizatora na polu eksploatacji rozpowszechnienie w taki sposób aby każdy miał dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym w celu publikacji na stronach internetowych Organizatora, w szczególności www.babyonline.pl oraz facebook.com/babyonlinepl, w wybranym przez Organizatora kontekście lub w zestawieniu z innymi pracami biorącymi udział w konkursie.
3.8. Laureaci konkursu zobowiązują się do zamieszczenia recenzji oceniającej sokowirówkę Philips Avance HR1869 z technologią Quick Clean w katalogu produktów, znajdującym się pod adresem https://mamotoja.pl/sokowirowka-philips-avance-hr1869-z-technologia-quick-clean,katalog-produktow-produkt,2190,199,r19.html.
4. Przyznawanie nagród
4.1. Laureata konkursu ogłosimy 19 grudnia.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pośrednictwem maila do 24 grudnia 2014 roku.
4.3. Przyrzekający nagrody oświadcza, że wartość każdej z nagród przewidzianych w ramach niniejszego konkursu nie przekracza kwoty 760 PLN netto, o której mowa w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 1993r. Nr 90, poz. 416 z późn. zm.), a więc nagrody te są wolne od podatku dochodowego.
4.4. Nagrody do poszczególnych laureatów wysłane zostaną pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Organizatora pod adres zamieszkania wskazany przez laureata w terminie 28 dni od dnia otrzymania od laureata danych koniecznych do wysyłki, a w przypadku, gdy nagroda obciążona jest podatkiem, w terminie 14 dni od przekazania Organizatorowi zarówno danych do wysyłki, jak też 10 % na poczet podatku, zgodnie z postanowieniami pkt 4.3 Regulaminu.
4.5. W przypadku nieuiszczenia przez laureata kwoty na poczet podatku, w terminie 14 dni, zgodnie z punktem 4.3, prawo do otrzymania nagrody wygasa.
4.6. W przypadku braku dostarczenia danych adresowych przez laureata w terminie 7 dni od dnia poinformowania o wygranej, prawo do nagrody wygasa. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.
4.7. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.
4.8. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
5. Postępowanie reklamacyjne
5.1. W celu umożliwienia jak najszybszej dyskwalifikacji osób łamiących zasady konkursu, prosimy o zgłaszanie przypadków łamania regulaminu przez uczestników biorących udział w konkursie, niezwłocznie, na adres mailowy konkursy@edipresse.pl w treści podając nazwę konkursu
"Smaczne i zdrowe soki dla dziecka".
5.2. Reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej w terminie 40 dni od dnia publikacji na adres Organizatora: "Edipresse Polska" S.A. 00-480 Warszawa, ul. Wiejska 19 z dopiskiem o treści: Reklamacja – Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka".
5.3. Reklamacje należy wysłać listem poleconym. Decyduje data stempla pocztowego.
5.4. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
5.5. Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję Reklamacyjną (dalej zwaną: "Komisją") powołaną przez Organizatora.
5.6. Komisja rozpatrywać będzie reklamacje uczestników na podstawie niniejszego Regulaminu.
5.7. Komisja rozpatrzy reklamacje w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.
5.8. Osoba zgłaszająca reklamację otrzyma decyzję Komisji na piśmie na adres podany przez uczestnika.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 9 głosy

Zobacz także

Popularne tematy