GRY
 
 

Wygraj sokowirówkę Philips Avance - wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka". Zobacz, kto wygrał sokowirówkę Philips Avance.

soki, świeże soki, owoce, warzywa
fot. © pilipphoto - Fotolia.com
Konkurs "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka" został rozstrzygnięty. Wybór nie był łatwy - dostaliśmy wiele zgłoszeń, a wszystkie przepisy brzmiały naprawdę zachęcająco. Jednak musieliśmy wybrać tylko trzech laureatów. Zostali nimi:
Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a laureatkom serdecznie gratulujemy!


Chcesz wygrać jedną z trzech sokowirówek firmy Philips? Wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem na zdrowy, pożywny i smaczny sok dla dziecka, zrobisz zdjęcie napoju i napiszesz dlaczego twoim zdaniem warto pić soki. 

Nagroda


Nagrodami w konkursie są trzy sokowirówki Philips Avance HR1869 z technologią Quick Clean.

Lubisz domowe soki, ale nie chcesz tracić zbyt wiele czasu na ich przygotowanie, a myśl o żmudnym czyszczeniu urządzenia przyprawia cię o gęsią skórkę? Jeśli tak, to sokowirówka Philips HR1869 została stworzona z myślą o tobie!

Dzięki niej szybko i łatwo zrobisz domowe zdrowe koktajle, ponieważ nie musisz wcześniej obierać i kroić warzyw i owoców. Dzięki dużemu 80-milimetrowemu otworowi  bez trudu włożysz całe jabłka, marchewki  czy buraki. Silnik o mocy 1000W z pewnością poradzi sobie nawet z najtwardszymi produktami, a innowacyjny system wyciskania z odwróconym sitkiem sprawi, że sok zostanie wyciśnięty do ostatniej kropli.

Czyszczenie sokowirówki Philips HR1869 jest równie szybkie, ponieważ w urządzeniu zastosowano technologię QuickClean i funkcję wstępnego czyszczenia. Woda wlewana do środka powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze i usuwa wszelkie pozostałości z pokrywy. Ponieważ sitko QuickClean ma niezwykle gładką powierzchnię, po wstępnym czyszczeniu można bez trudu usunąć pozostałe włókna za pomocą zwykłej myjki kuchennej. Cały proces mycia sokowirówki trwa 1 minutę! Już dziś pozwól sobie na ten zdrowy, sokowy luksus!

Redakcja poleca: Dopajanie dzieci słodkimi napojami
Czy można podawać niemowletom słodkie napoje? Zobacz, czym to grozi.

Zasady konkursu:

  1. Aby wziąć udział w konkursie "Smaczne i zdrowe soki dla dziecka", należy dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis" przepis oraz zdjęcie soku dla dziecka.
  2. Przepis musi się zawierać składniki soku oraz instrukcję, jak ją przygotować. Warunkiem koniecznym jest dodanie zdjęcia napoju oraz krótkiego uzasadnienia, dlaczego warto pić soki (forma tekstu może być dowolna). Ważne, aby przy opisie potrawy dopisać adres mailowy, na jaki mamy pisać w razie wygranej.
  3. W tytule przepisu prosimy dopisać słowo "konkurs".
  4. Konkurs trwa od 2 do 15 grudnia 2014 r.
  5. Wszystkie nadesłane przepisy, spełniające warunki konkursu (po weryfikacji redakcji), zostaną opublikowane na serwisie Babyonline.pl w dziale Przepisy najpóźniej do 19 grudnia.
  6. Laureatem konkursu zostanie osoba, której przepis, który zostanie wybrane przez jury.
  7. Laureata konkursu ogłosimy 19 grudnia.
Przepis można dodać za pomocą aplikacji "Dodaj przepis".

Regulamin konkursu znajdziesz na drugiej stronie.

Zobacz, jak działają sokowirówki firmy Philips:


Ocena (9 ocen)

4.3
Doładuj
Przeładuj