marko
fot. Marko

WYNIKI! Wygraj zestaw akcesoriów samochodowych BeSafe

Podróżowanie z maluchem to dla rodziców ogromna odpowiedzialność. Dlatego warto mieć w samochodzie akcesoria, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Weź udział w naszym konkursie i wygraj lusterko do obserwacji dziecka i osłonki przeciwsłoneczne!
marko
fot. Marko


Bezpieczny fotelik, ostrożność na drodze i poruszanie się zgodnie z przepisami – te rzeczy są naszym priorytetem, gdy podróżujemy z dzieckiem. Zobacz, o czym jeszcze warto pamiętać i wygraj atrakcyjne nagrody!

Maluch w podróży

Jeżeli jedziesz z dzieckiem samochodem, musisz szczególnie dbać o bezpieczeństwo na drodze. Zależy ono od wielu czynników – między innymi od tego, czy poruszasz się zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz jak przewozisz swoją pociechę. Maluchy zawsze powinny podróżować w fotelikach – najlepiej tyłem do kierunku jazdy do 15 miesiąca życia (zgodnie z normą i-Size). A tak naprawdę, zaleca się wożenie ich w ten sposób do 4 roku życia lub nawet dłużej. Oprócz dobrego fotelika samochodowego warto zaopatrzyć się także w akcesoria zwiększające bezpieczeństwo. Np. osłonki na tylne szyby, które będą chroniły przed promieniowaniem słonecznym. Przyda się też lusterko umożliwiające obserwację dziecka bez konieczności odwracania głowy.

Wygraj akcesoria samochodowe!

Chcesz, aby twoje podróże z maluchem stały się jeszcze bardziej komfortowe? Weź udział w naszym konkursie i dokończ zdanie: „Bezpieczna jazda z dzieckiem to według mnie...”. Możesz wygrać 1 z 4 zestawów akcesoriów samochodowych BeSafe. Przeszły one specjalne crash testy, co jest dowodem na to, że są niezawodne. W skład zestawu wchodzi:
 
  • Lusterko do obserwacji dziecka XL z lampką LED – po naciśnięciu małego pilota światełko delikatnie zapala się umożliwiając rodzicom zobaczenie dziecka w ciemności, bez konieczności budzenia go. Kąt ustawienia lusterka można z łatwością regulować, dzięki obrotowemu mechanizmowi. Lusterko BeSafe do obserwacji dziecka XL z lampką zostało przetestowane w testach zderzeniowych, aby zapewnić użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo.

 
  • Osłonki przeciwsłoneczne (2 szt.) – przylegają do szyby samochodu z użyciem siły statycznej, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania ich za pomocą kleju lub przyssawek. Dzięki filtrowi SPF 50+ pomagają chronić dziecko przed szkodliwymi promieniami UV, nie ograniczając przy tym widoczności. Osłony można przechowywać i przemieszczać w dołączonej torbie transportowej.


Zobacz więcej akcesoriów na: BeSafe

Wypełnij formularz konkursowy

Więcej: Marko

Zobacz także

Popularne tematy