GRY

WYNIKI Wygraj znikopis Smiki! Konkursowy tydzień z MamoToJa.pl

Weź udział w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl – prześlij zdjęcie swojego maluszka zaraz po urodzeniu. Do wygrania 2 znikopisy Smiki.
konkurs dla mam
fot. Adobe Stock
"Witaj na świecie, kochanie!" - czy takie były Twoje pierwsze słowa po zobaczeniu nowo narodzonego maluszka? A może z emocji nie mogłaś wycisnąć z siebie nawet jednego słowa i tylko łza wzruszenia zakręciła się w oku? Pokaż nam zdjęcie z waszego pierwszego spotkania z dzieckiem - nie musi być z samego porodu, to może być zdjęcie zrobione po powrocie do domu ze szpitala. 
Laureatkami w piątym dniu zostają:
  • Ewelina Malinowska
  • Agnieszka Polańska
Wysyłamy do nich znikopisy SMiki, serdeczne gratulacje! Zapraszamy do kolejnych dni w Tygodniu Konkursów

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prześlij nam na adres redakcji: martyna.pstrag@edipresse.pl zdjęcie swojego dziecka zaraz po urodzeniu. Takie, które mogłoby mieć tytuł "Witaj na świecie, kochanie!". Do wygrania 2 znikopisy Smiki.

Znikopis Smiki Magnetic Color Sketcher to fantastyczna tablica-znikopis, która zapewni dziecku wspaniałą, rozwijającą kreatywność zabawę w artystę! W zestawie znajduje się kolorowa tablica z suwakiem do ścierania, 5 magicznych stempelków i pióro do rysowania - wszystko w bajecznych kolorach i różnorodnych kształtach, co dodatkowo uprzyjemni zabawę. Podczas rysowania na kolorowym ekranie i używania stempelków dziecko może w każdej chwili zetrzeć rysunek i stworzyć nowy, a duży uchwyt pozwoli małemu artyście wygodnie przenosić zabawkę. Tablica-znikopis wprowadzi dziecko w świat rysunków, kształtów i nauki pisania. Pomoże rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz koordynację wzrokowo - ruchową.

Konkurs trwa 27.04.2018 do godziny 23.59
Na zgłoszenia czekamy pod mailem: martyna.pstrag@edipresse.pl
W tytule napisz Tydzień Konkursów, a w treści maila podaj swoje dane kontaktowe, w tym adres.

Zobacz, jakie nagrody będzie można jeszcze wygrać w naszym Tygodniu Konkursów z MamoToJa.pl
Zobacz także: Regulamin konkursu
Redakcja poleca: Miasteczko Zmysłów 2018 r. Białystok – zobacz relację [WIDEO]
Zobacz, jak ciekawie rodzice z dziećmi w Białymstoku spędzili czas w ramach naszej akcji Miasteczko Zmysłów! Obejrzyj wideo i dowiedz się jakie porady dała rodzicom psycholog Dorota Zawadzka.
Doładuj
Przeładuj