GRY
 
 

Wyjątkowy Dzień Dziecka z LEGO

Z okazji Dnia Dziecka, LEGO Polska zaprasza wszystkie dzieci do łódzkiej Manufaktury na wyjątkowy weekend. Na wszystkich uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji.

fot. LEGO

Wielka zabawa z LEGO

LEGO zaprasza na wielkie budowanie z okazji Dnia Dziecka! Przez dwa dni, 30 i 31 maja, w godzinach 11.00-19.00, w łódzkiej Manufakturze firma LEGO Polska udostępni największy w Polsce plac zabaw wypełniony kultowymi klockami. Dla małych i dużych fanów kreatywnego budowania, chłopców i dziewczynek, dzieci i ich rodziców, przewidziano 6 tematycznych stref budowania: dla najmłodszych sektor LEGO DUPLO, dla starszych strefę LEGO Ninjago i LEGO Star Wars, część poświęconą LEGO Friends i LEGO Elves, a dla miłośników wirtualnej rzeczywistości sektor z grami LEGO. Gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.
 
Przeczytaj: Nowa zabawa LEGO pobudzająca kreatywność
 
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Sześć wyjątkowych stref LEGO

W każdej strefie dzieci będą mogły oddać się kreatywnej zabawie, dostosowanej do ich wieku i zainteresowań. W strefie LEGO Ninjago każdy będzie mógł sprawdzić czy jest prawdziwym ninja, w sekcji Star Wars na fanów czekać będzie ogromna LEGO-planeta prosto ze świata „Gwiezdnych wojen”. Miłośnicy LEGO Friends będą mogli odgrywać scenki i bawić się swoimi ulubionymi postaciami, a fani fantasy odnajdą się w magicznym świecie LEGO Elves. Najmłodsze dzieci będą mogły bawić się w basenie wypełnionym klockami DUPLO i konstruować swoje pierwsze budowle. Na najstarszych czekać będą stanowiska z konsolami PlayStation 4. Dodatkowo, w każdej ze stref będzie można zrobić sobie zdjęcie na ściance foto.
 
Na rodziców i dzieci czekamy w łódzkiej Manufakturze w dniach 30-31 maja, już od godziny 11.00. Spędźcie razem wyjątkowy Dzień Dziecka!

Zobacz także:
Klocki nie tylko do zabawy

Ocena (4 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami