Czym dla ciebie jest macierzyństwo? [CZYTELNICZKI ODPOWIADAJĄ]

Ile mam, tyle definicji macierzyństwa. Bo chyba nie ma jednej właściwej odpowiedzi na nasze tytułowe pytanie... Czytelniczki „Mamo to ja” wzięły udział w konkursie z okazji Dnia Dziecka i podzieliły się z nami swoimi opiniami na temat, czym jest dla nich macierzyństwo i... zdjęciami z dziećmi. Zobacz, jaki powstał z tego piękny film!

Do wygrania w naszym konkursie było 10 zestawów pieluszek oraz chusteczek linii Pampers Pure. Jednak rozdanie tych zestawów nie było łatwym orzechem do zgryzienia. Każda z nadesłanych odpowiedzi była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Zobacz film ze zdjęciami i wypowiedziami naszych Czytelniczek!

Macierzyństwo to nie tylko radosne momenty uchwycone na rodzinnych zdjęciach. To także niewidoczne na zewnątrz trudy dnia codziennego. Żadna z nas nie jest idealna, ale każda jest najlepsza… dla swojego dziecka. Bycie mamą pozwala realizować się w każdej roli. Nagle stajesz się kucharką, sprzątaczką, nianią, bajkopisarzem, ochroniarzem, aktorem, lekarzem i pocieszycielem w jednym.

pampers
Mamy pisały o tym, że macierzyństwo to nie tylko uśmiechnięte i gaworzące niemowlę – to też płacz i nerwy. To nieprzespane noce, zimny obiad, zmęczenie i ból pleców. Macierzyństwo to strach o dziecko i nauka cierpliwości. Ale też radość z obserwowania malucha i duma z jego osiągnięć: pierwszych kroków, uśmiechów, słów. 

Artykuł powstał z udziałem marki Pampers.

Popularne tematy