GRY
 
 

Wyprawa na grzyby z rodziną Różyczków - wydarzenia dla dzieci

20.10.2012r., godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci na spotkanie z przygodą, radością i wolnością, która wyzwala kreatywność.

Księgarnia z Bajki
To najdoskonalsze panacum, by w przyszłości dzieci umiały samodzielnie zmierzyć się z problemami.

Olaf, Konstanty i Anna Maria ciągle zaskakują swojego ojca nowymi pomysłami. Opowieści sąsiada wywołują w nich pragnienie wyjazdu na grzyby. Ich entuzjazm udziela się zmęczonemu pracą tacie. Rozpoczyna się intensywne pakowanie. Dzieci spodziewają się spotkać tam niedźwiedzia i babozaura. Jedzie z nimi Maszt Flagowy! Ich jesienna wyprawa nie przyniesie koszy wypełnionych grzybami lecz... Coś znacznie większego, włochatego, co wybujałej wyobraźni bohaterów napędzi strachu, ale da też radość wszystkim uczestnikom ekspedycji.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.Impreza jest realizowana przy współpracy z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Os.Przyjaźni 125

Wstęp wolny!
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj