Promocje do szkoły w Biedronce
fot. mat. prasowe / Adobe Stock

Wyprawka szkolna w Biedronce: świetne gadżety dla odkrywców i podróżników (po kilka złotych!)

Najnowsza oferta artykułów szkolnych w Biedronce to nie tylko niskie ceny, ale i produkty, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje. „Kim zostaniesz, jak dorośniesz” − ta akcja w sklepach Biedronka ułatwi rodzicom zakupy taniej i praktycznej wyprawki szkolnej.
Magdalena Drab
Promocje do szkoły w Biedronce
fot. mat. prasowe / Adobe Stock
Biedronka podpowiada, jak skompletować wyprawkę ucznia i dopasować ją do marzeń i potrzeb dziecka. Wszystkie produkty są w promocji! Bo początek szkoły to niekoniecznie tylko nudne obowiązki − to także dziecięce marzenia, by w przyszłości dorównać wielkim bohaterom i odkrywcom, jak Kolumb, Picasso i Skłodowska-Curie.

Tania wyprawka szkolna w Biedronce

Biedronka oferuje dzieciom nietypowe gadżety do wyprawki szkolnej: to rzeczy, które mają rozwijać zainteresowania i przypominać o sławnych naukowcach, odkrywcach i artystach. W sklepach Biedronka można więc kupić artykuły szkolne, które swoim designem nawiązują do takich postaci jak Picasso, Krzysztof Kolumb i Maria Skłodowska-Curie. Takie notesy (po 14,99 zł) i kalendarze (po 19,99 zł) Biedronka proponuje młodym naukowcom.
notesy z Curie Skłodowską w Biedronce
Podobne praktyczne notatniki dla dzieci możesz kupić online:
 
Dzieci z zacięciem podróżniczym z pewnością będą potrzebować dużej mapy, zarówno Polski, jak i świata. Obie wersje (a także mapa zdrapywanka w języku angielskim) jest dostępna w Biedronce za 14,99 zł.
mapy z Kolumbem w Biedronce
Takie gadżety z mapą Polski i świata to fajny pomysł na wystrój dziecięcego pokoju:
 
A pracę małych artystów trudno sobie wyobrazić bez flamastrów, kredek i farb. W Biedronce kupisz markery marki Kayet po 6,99 zł, a także kredki, farby oraz komplety dwustronnych flamastrów w 24 kolorach po 29,99 zł.
flamastry Picasso w Biedronce
Tutaj kupisz podobne zestawy bez wychodzenia z domu:

Uwaga, promocje w Biedronce będą obowiązywać do 5 września, ale produkty szkolne już teraz znikają z półek!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Co sądzisz o 300 zł na wyprawkę szkolną? [SONDA ULICZNA]
Zapytałyśmy przechodniów co myślą o 300 zł na wyprawkę szkolną. Właśnie dzisiaj 1 czerwca, w Dniu Dziecka, premier Mateusz Morawiecki podpisał w tej sprawie rozporządzenie. Jesteście ciekawe co o takiej pomocy dla dzieci sądzą Polacy? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy