GRY
 
 

„Wyspa pacynek” w Domu Kultury Zacisze

31.03.2012r.,godz.16.00 Dom Kultury ZACISZE zaprasza dzieci na przedstawienie w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem.

dom kultury Zacisze

Wstęp 10 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

„WYSPA PACYNEK” Pan Hilary, profesor Wyobraźni, zaprasza w magiczną podróż na Archipelag Wysp Lalkowych. Uczestnicy zabawy zwiedzają Wyspę Pacynek, gdzie zapoznają się z budową i sposobem animacji tego typu lalki. W programie fragmenty z „Lalkarza” Stevensona, „Czerwonego Kapturka” J. Brzechwy oraz lalkowa klaunada.
Na zakończenie dzieci bawią się pacynkami.
Czas trwania 45 min.

Mariusz Orzełek przez kilka lat był wykładowcą na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, zajmował się teatrem przedmiotu i technikami lalkowym. Współtworzył białostockie teatry lalkowe Klapa i CoNieco, występował w kraju i za granicą (Francja, Rosja ,Finlandia Serbia, Bośnia, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Czechy i Słowacja). Prowadzi liczne warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Polsce i za granicą. Reżyser, twórca autorskich spektakli lalkowych. W 1995 roku otrzymał tytuł Instruktora Roku przyznawany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.

Dom Kultury ZACISZE
03-641 Warszawa,
ul. Blokowa 1
tel 22 679 84 69, 22 743 87 10
www.zacisze.waw.pl

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj