GRY
 
 

Wyprawa wgłąb sztuki - wystawa dla dzieci, 25.05, Łódź

Zapraszamy na wystawę i zwiedzanie dla dzieci z przewodnikami.

plakat, wystawa
W najbliższą sobotę 25.05 czeka nas kolejna WYPRAWA W GŁĄB SZTUKI! Tym razem wyruszymy w świat wyobraźni twórców plakatów, które prezentowane są w ramach 4. edycji Międzynarodowego Festiwalu Plakatu i Typografii PLASTER. Zapraszamy rodzinnie od 12.00 do 14.00;)
 
WYPRAWY, organizowane zawsze w pierwszą sobotę miesiąca, to nowy pomysł na nieszablonowe zwiedzanie naszych wystaw. Proponujemy wspólny, rodzinny spacer, prawdziwą ekspedycję do przedziwnego świata sztuki współczesnej - wyposażeni w specjalny ekwipunek członkowie familijnej WYPRAWY mogą pod okiem doświadczonych Przewodniczek przeżyć prawdziwą artystyczną przygodę!
 
Dzięki wskazówkom Przewodniczek, które pomogą zrozumieć zagadkowe znaczenia współczesnych dzieł sztuki, wniknąć w wyobraźnię artystów i poznać ich pozornie skomplikowany język, a także zainspirują Was podczas warsztatów manualnych do stworzenia czegoś własnego w oparciu o zdobyte doświadczenia, podróż przez wystawę może stać się fantastyczną okazją do wspólnej, twórczej zabawy. 
 
Ahoj, przygodo!
 
Czekamy na młodych Podróżników i ich Rodziców/Opiekunów!
Zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat
bilet rodzinny: 20 zł
 
Zajęcia poprowadzą Dominika Lewandowicz oraz Edyta Kasperkiewicz
 
Uwaga! Obowiązują zapisy: tel. (56) 610 97 16 lub mailowo: eduakcje@csw.torun.pl
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj