GRY
 
 

Wystawa dla dzieci i rodziców - Cukierki, 17.03 - 11.04, Warszawa

Zapraszamy na wystawę Cukierki do Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki.

cukierki, wystawa, plakat
fot. materiały prasowe
Cukierki Sylvie Margot
 
Warszawa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
 
Wystawa czynna od 17 marca do 11 kwietnia
Wstęp wolny
 
Zadziwiająco kuszące prace Sylvie, apetyczne, kolorowe i radosne zapraszają do ulotnego świata beztroskiego dzieciństwa.
 
Wspomnienia szczęśliwych i niezapomnianych chwil rozpościerają się przed widzem plastyczną mnogością form: lizaki, gumy, żelki, kulki, reglisy, makaronki a la française , rozkoszne świnki... Wystawa adresowana zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych. Opiera się na edukacyjnej koncepcji wychowania przez sztukę. Dzieci nawiązują pierwszy kontakt ze sztuką poprzez plastyczne formy znanych obiektów: lizaków, gum, świnek... Wystawa jest bardzo różnorodna i pozwala dziecku zapoznać się z różnymi formami twórczości: rzeźbą, malarstwem, fotografią, instalacją, video. Ekspozycja gwarantuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym niezwykłą i niezapomnianą przygodę w pasjonującym świecie, jakim jest sztuka.
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj