fot. YouTube/BuzzFeedYellow

Ach, ten brzuszek! Z czym na co dzień zmaga się kobieta w ciąży? Film

Ciąża to wspaniały czas w życiu kobiety, ale także... zmiany. Wymiana bielizny, nowe doznania smakowe, a do tego zupełnie nowe sposoby wychodzenia z samochodu! Z czym jeszcze musi zmagać się przyszła mama w codziennym życiu? Zobacz koniecznie. ;)
Hanna Szczesiak
fot. YouTube/BuzzFeedYellow
Twój ciążowy brzuszek rośnie z dnia na dzień, a ty zaczynasz wymyślać nowe metody wstawania z łóżka (albo z toalety!) – brzmi znajomo?

11 prac przyszłej mamy

W tym krótkim filmie pokazano 11 sytuacji, z którymi musi zmierzyć się przyszła mama. To, co przed ciążą było niewymagającą wysiłku czynnością, teraz jest prawdziwym wyzwaniem! Przy codziennej gimnastyce wyciskasz siódme poty, musisz wymienić całą garderobę (z trudem dopinasz spodnie, a stanik jakoś gorzej leży...), do tego to spędzające sen z powiek pytanie: czy twoje stopy wrócą po ciąży do dawnego rozmiaru? Ten filmik jest zbyt prawdziwy... Zobacz sama. ;)Co dla ciebie było największym wyzwaniem, gdy byłaś w ciąży? Podziel się z nami w komentarzach! :)

Zobacz także: Dziwne rzeczy, które robi każdy rodzic
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy