GRY
 
 

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Odwiedź Wzorowy Targ Prezentowy

Jeśli myśl o bieganiu po zatłoczonych galeriach handlowych w poszukiwaniu prezentów spędza ci sen z powiek, przyjdź na Wzorowy Targ Prezentowy. Znajdziesz tam ciekawe i niebanalne upominki dla najbliższych. Start już 18 grudnia.

wzorowy targ prezentowy
fot. materiały prasowe
Jeśli nadal nie macie wszystkich prezentów pod choinkę dla najbliższych koniecznie odwiedźcie Wzorowy Targ Prezentowy. W dniach 18-23 grudnia znajdziecie tu upominki dla najbliższych, zdrowe specjały świąteczne, drobiazgi dla najmłodszych, oraz rzeczy do domu.
Targi będą nawiązaniem do historii Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, gdzie towary były wyszukane i wyjątkowe, często wykonane przez najznamienitszych rzemieślników. Zaproszenie zostaną także wystawcy spożywczy, gdzie goście będą mogli kupić wszystko, co potrzebne, aby święta były smaczne, zdrowe i ekologiczne.
 

Na wszystkich odwiedzających targi będzie czekać także strefa świąteczna z ozdobami i dekoracjami, strefa dla ciała oraz  zmysłów, strefa designu i strefa dziecięca. Wyjątkową wystawę przedstawi Patyna sklep vintage - będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników estetyki z dawnych lat, szczególnie tej z epoki PRL.
Na drugim piętrze Księgarnia „Moda na czytanie” zorganizuje kiermasz książek. Znajdziecie tam przepiękne albumy, wspaniałe książki dla dzieci, interesujące biografie, reportaże i znakomitą literaturę piękną.  

Weekendowe warsztaty na Targu Prezentowym

W przedświąteczny weekend będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z sitodruku z Maqudesign. Pracownia Szkła Artystycznego Maku zaprosi warsztat, na którym będzie można własnoręcznie zrobić szklane ozdoby świąteczne. Pani Magdalena Kocel-Nowakowska  przeprowadzi warsztat dietetyczny - wytłumaczy na nim, jak można sprawić, aby święta były smaczne i zdrowe. W strefie urody i zdrowia będzie można skorzystać z darmowych zabiegów oraz poradzić się specjalistów od pielęgnacji całego ciała. „Na temat piękna” opowie, jak zrobić naturalne kosmetyki i wykonać odmładzający automasaż.  W strefie dziecięcej będzie czekała choinka do ubierania i prezenty dla wszystkich małych gości - zwierzęta z balonów oraz najprawdziwszy Święty Mikołaj! Dla dzieci będą też specjalne zajęcia: razem z pracownią Igły Cztery Słonie będą szyły małe maskotki, a razem z RolyPoly będą mogły zrobić własny projekt torebki. 
 

Zapraszamy również na premierę wydania albumu "Bielizna, futra i Bracia Jabłkowscy - Światowe trendy w żurnalach największego domu towarowego Europy Środkowej 1910 - 1939". Spotkanie to uwieńczone będzie minipokazem mody i spotkaniem z autorkami - 19.12 w sobotę o godzinie 17.00. Album stworzyły Martyna Jeziorska i Urszula Łęczycka-Jeziorska, zawodowo zajmujące się kostiumami epokowymi, charakteryzacją teatralno - filmową oraz historią mody. 

Na Wzorowy Targ Prezentowy w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie zapraszamy 18-23 grudnia 2015, w dni powszednie w godz. 11-21, a w weekendy 10-22. Wstęp wolny! Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, godziny ich trwania  i dokładne opisy zostaną podane na stronie wydarzenia na naszym Facebooku.

Więcej informacji znajdziesz na: www.wzorytargi.pl
Redakcja poleca: Genialne pomysły na prezent dla dziecka 1-3 lata do 50 zł - VIDEO
Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka za niewielkie pieniądze? Sprawdź nasze propozycje.
Doładuj
Przeładuj