GRY
 
 

Z dzieckiem w kinie Kosmos - „Debiutanci”

6.09.2011r., godz. 16.15 Olivier (Ewan McGregor) prowadzi poukładane życie i uważa, że nic nowego i niespodziewanego już mu się nie przydarzy.

wydarzenia
fot. Centrum Sztuki Filmowej, Katowice
I właśnie wtedy jego 75-letni ojciec (Christopher Plummer) postanawia wyznać mu prawdę, którą ukrywał przez całe życie – jest gejem. Ta informacja to dla Oliviera szok, ale pozwala mu on na nowo zbudować zaniedbaną relację z najbliższym człowiekiem, którego jak się okazało zupełnie nie znał. Wkrótce też Oliver spotka Annę (Melanie Laurent) i przekona się, że jest możliwe coś, w co już dawno przestał wierzyć – prawdziwa miłość po trzydziestce. Taka zupełnie nastoletnia. "Amatorzy", najnowszy film Mike'a Millsa, to słodko-gorzka komedia o tym jak zaskakujące, zabawne, ale i poważne potrafi być życie. I o tym, że odwaga i nadzieja mogą zdziałać cuda. W każdym wieku.
dramat | reż. Mike Mills, USA 2010, 104 min.

Podczas projekcji jest przyciszony dźwięk i przyciemnione światło. Na sali i w toalecie są przewijaki, z których mogą skorzystać opiekunowie maluchów.
bilety: 12 zł| dzieci: wstęp wolny

Kino Kosmos
Centrum Sztuki Filmowej
ul. Sokolska 66, Katowice
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj