GRY
 
 

Z mikrofonem na Ty - warsztaty dziennikarskie

23.04.2012r.,godz. 19:00 Nowe warsztaty w Tamice przybliżająca dzieciom świat mediów.

tamika
Zapisy na zajęcia dziennikarskie.

Uczestnicy zamienią się w dziennikarzy radiowych, reporterów. Mikrofon stanie się ich narzędziem pracy i zabawy. Dzieci sprawdzą swoje możliwości, będą nagrywać audycje i wywiady.Każde zajęcia zaczniemy od ćwiczeń dykcji. Popracujemy nad tym, by mali dziennikarze mówili ładnie, starannie i składnie. Na warsztatach nie zabraknie zabaw językiem i słowem. Odwiedzimy też prawdziwe radio, dowiemy się co oznacza jingiel i jak planowany jest czas antenowy. Świat mediów czeka na dzieci aktywne i ciekawe świata.

Prowadząca zajęcia z wykształcenia jest pedagogiem. Radio to jej pasja. Z mikrofonem pracuje od 9 lat. Zaczynała jako reporter w rozgłośniach regionalnych i akademickich. W Czwórce prowadziła własną audycję. Zdobyła Kartę Mikrofonową So Polskiego Radia S.A, dzięki, której można pracować na antenie Polskiego Radia. Przez ostatnie 2 lata była redaktorem wydań serwisów informacyjnych w Chilli ZET. Obecnie jest producentem programu Nie Do Zobaczenia w Radiu ZET. Uważa, że człowiek jest w pełni szczęśliwy dopiero wtedy gdy swoim szczęściem może dzielić się z innymi, dlatego pokazuje dzieciom magiczny świat mediów.

Czas trwania zajęć: 60 minut
Cena za cykl 4 zajęć w miesiącu: 120 PLN.
Cena za pojedyncze zajęcia: 35 PLN.

TAMIKA Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych
www.tamika.pl
tel. 535-644-990
ul. Wolska 44,
01-187 Warszawa
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj