fot. mat. pras.

Z okazji Dnia Matki Philips zaprasza na bezpłatne USG 4D!

29 maja 2014 r., z okazji przypadających w tym czasie Dnia Matki i Dnia Dziecka, marka Philips Avent zaprasza kobiety w ciąży do Philips House, gdzie będą mogły spotkać się położnymi, konsultantkami laktacyjnymi czy wykonać bezpłatnie badanie USG, w tym rewolucyjne USG 4D, które pozwala zobaczyć twarz dziecka.
Katarzyna Imiołek
fot. mat. pras.
Jesteś w ciąży? Zatem Dzień Matki i Dzień Dziecka to twoje święta! I z tej okazji Philips AVENT, marka polecana przez mamy na całym świecie,  zaprasza cię i wszystkie przyszłe mamy na wspólne świętowanie do Philips House.

Będzie to okazja, żeby poznać inne mamy, które tak jak ty przygotowują się do narodzin dziecka, ale także by porozmawiać ze specjalistami. Na spotkanie oprócz specjalistów Philips AVENT zostaną zaproszone położne oraz konsultantki laktacyjne, które wszystkim chętnym udzielą bezpłatnych porad i pomogą przygotować się do tego szczególnego momentu w życiu kobiety.
 
We współpracy z Philips Healthcare, Philips Avent przygotował też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika, gdyż Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej. Niespodzianką dla mam, które nie mogą doczekać się, by zobaczyć ruchy i uśmiechy czy grymasy malca, będzie też rewolucyjne badanie USG 4D, które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony. Możesz więc zrobić sobie prezent na Dzień Matki i już teraz zobaczyć, jak twoja pociecha się do tiebie uśmiecha! Zdjęcia z USG 4D będą też wyjątkową pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka.

Mamy, które w związku z ograniczeniem czasowym, nie zdążą poddać się badaniu, otrzymają miły upominek, a wszystkie panie mogą liczyć na mini-wyprawkę od Philips Avent.

Przyszłe mamy Philips Avent zaprasza do wspólnego świętowania 29 maja 2014 r., w godz. 10.00-16.00, do siedziby Philips – w Aleje Jerozolimskie 195B w Warszawie.


 
Redakcja poleca: Płeć dziecka: czy lekarz może się pomylić - film
Na jakiej podstawie ginekolog określa płeć dziecka i kiedy wynik badania USG w ciąży może być fałszywy?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy