Dziecko w pieluszce
fot. Adobe Stock

Z Pampers® Active Baby skóra maluszka pozostanie sucha do rana

Dzięki pieluszkom Pampers® Active Baby skóra malucha pozostanie sucha przez całą noc. To jedyna pieluszka posiadająca unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep”, która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Pieluszki Pampers Active Baby są teraz dostępne w nowym opakowaniu.
Dziecko w pieluszce
fot. Adobe Stock

Dziecko aktywne zarówno w dzień, jak i w nocy

Sen odgrywa kluczową rolę w naszym życiu. Pozwala nam zregenerować siły, przetworzyć informacje i przygotować na kolejny dzień pełen wrażeń. Aspekty te są jeszcze ważniejsze, jeżeli chodzi o dzieci. Podczas snu dzieci nie tylko regenerują siły, ale także rosną i rozwijają się. Sen odgrywa więc nadrzędną rolę we wzmacnianiu ich pamięci i koncentracji, przy jednoczesnej stymulacji procesów uczenia się
i rozwoju pamięci. Dlatego tak ważne jest zapewnienie dzieciom długiego i spokojnego snu. Zaskoczeniem może być jednak fakt, że podczas snu dzieci potrafią być niezwykle aktywne i zmieniać pozycje nawet dwa razy częściej niż dorośli! Maluchy nieustannie w czasie snu zmieniają położenie
–  wiercą się, kręcą na różne strony, tulą się czy wykonują gwałtowne ruchy.
Wszystkie te ruchy mogą łatwo zakłócić sen malucha – zwłaszcza, gdy pieluszka jest pełna i mokra, powoduje dyskomfort i ogranicza ruchy. Aby pomóc dzieciom i ich rodzicom przespać całą noc, pieluszki Pampers® posiadają dodatkową warstwę, która błyskawicznie pochłania wilgoć do wnętrza  pieluszki,. Pieluszki Pampers® jako jedyne mają taką warstwę, dzięki czemu skóra malucha pozostaje sucha przez całą noc, niezależnie od tego, jak dużo maluch się porusza i w jakiej śpi pozycji.

1  Pampers® = 1 sucha noc

Pampers® Active Baby posiadają unikalną, dodatkową warstwę chłonną „Sleep”, która pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki. Skóra pozostanie sucha przez całą noc, niezależnie od tego, w jakiej pozycji dziecko śpi. Oprócz wyjątkowej dodatkowej warstwy ważną rolę w utrzymaniu suchości odgrywa wkład w formie 3 chłonnych kanalików, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce. Specjalne mikroperełki Micro Pearls™ chłoną wilgoć i uniemożliwiają jej kontakt ze skórą malucha, zapewniając suchość nawet przez 12 godzin. Ponadto pieluszka posiada specjalnie zaprojektowane, elastyczne boczki pomagające utrzymać ją na miejscu, kiedy dziecko przewraca się i zmienia pozycję w nocy. Tym samym dziecko nie czuje dyskomfortu, który mógłby wyrwać je ze spokojnego, błogiego snu. Pieluszka Pampers® Active Baby pomaga utrzymać skórę malucha suchą aż do samego rana. Jako Pampers chcemy zaoferować rodzicom i ich dzieciom jak najlepsze produkty, dlatego nieustannie je udoskonalamy. Pieluszki Pampers Active Baby posiadają  dodatkową warstwę, która błyskawicznie wchłania wilgoć, zapewniając dziecku spokojny sen – komentuje Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji P&G.
 

Szczęśliwe, wyspane dziecko = szczęśliwsi wypoczęci rodzice

 
Zapewnienie dziecku dobrego snu w nocy może mieć wpływ na całą rodzinę. Kiedy dzieci korzystają
z nocnego, nieprzerwanego odpoczynku, ich rodzice mogą się zregenerować i zebrać siły potrzebne do kolejnego, pełnego zabaw i aktywności dnia ze swoimi pociechami. Dobra atmosfera wzmacnia więzy rodzinne, ponieważ tylko wypoczęte osoby mają duże pokłady energii, bardziej kreatywne pomysły i więcej chęci, aby spędzać ze sobą czas. Dobrze wypoczęci rodzice mają więcej energii, są szczęśliwsi i lepiej przygotowani, aby radzić sobie z wszelkimi przeciwnościami, które mogą napotkać w ciągu dnia. Ponieważ często odczucia dziecka odzwierciedlają odczucia rodziców, niezwykle ważne jest, aby być w jak najlepszej formie w trakcie opieki nad niemowlęciem. Dzieci bardzo łatwo wyczuwają nastroje swoich rodziców i same również zmieniają swoje zachowanie odpowiednio do nastrojów rodziców.

Pieluszki Pampers® Active Baby

Pieluszki Pampers® Active Baby zapewniają dziecku suchość do 12 godzin dzięki następującym cechom:
 •  Unikalnej, dodatkowej warstwie chłonnej „Sleep” – pomaga szybko wchłonąć wilgoć do wnętrza pieluszki i sprawia, że skóra malucha pozostaje sucha nawet przez całą noc;
 • Chłonnym mikroperełkom Micro Pearls™ – wewnętrzna warstwa z mikroperełkami, które pochłaniają wilgoć i uniemożliwiają jej kontakt ze skórą malucha aż do 12 godzin;
 • 3 chłonnym kanalikom – pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce
  i utrzymują kształt pieluszki dla lepszego komfortu dziecka;
 • Elastycznym boczkom – zapewniają wygodne dopasowanie dla doskonałej ochrony przed przeciekaniem przez całą noc;
 • Miękkie jak bawełna* – górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka, jest miękka
  i sucha, aby zapewnić spokojną noc.
* Produkt nie zawiera bawełny.
Teraz pieluszki Pampers® Active Baby, które zapewniają suchą skórę przez całą noc, są dostępne
w nowym opakowaniu.

Fakty dotyczące snu

 • Sen to jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na naturalny rozwój dziecka; sen wpływa pozytywnie na pamięć i poprawia koncentrację.
 • Sen wspomaga rozwój i regenerację komórek nerwowych.
 • Sen ma zbawienny wpływ na pamięć i koncentrację, przebieg procesów uczenia się
  i zapamiętywania nowych informacji.
 • Sen nie tylko pomaga się zregenerować; dobrze przespana noc pomaga dziecku uszeregować i przetworzyć doświadczenia zgromadzone w ciągu całego dnia.
 • Sen może bardzo skutecznie pomagać w radzeniu sobie z nadmiarem informacji i emocji; jest to szczególnie ważne podczas kilku pierwszych miesięcy życia niemowlęcia, kiedy jest ono wystawione na działanie wielu intensywnych i nowych bodźców.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy