Marko myszka coco mali odkrywcy
fot. materiały prasowe
Zabawki

Za co najbardziej lubisz zabawki interaktywne? Odpowiedz i odbierz niezwykłą nagrodę!

Zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale również uczą i wszechstronnie rozwijają. Zabawki interaktywne, bo o nich mowa, stymulują zmysły, uczą pierwszych słów, pozwalają rozumieć związki przyczynowo-skutkowe, a do tego można się nimi bawić na wiele sposobów. Chcesz wygrać interaktywną zabawkę Tiny Love Wonder Buddies? Już teraz weź udział w konkursie!
Mali Odkrywcy od Tiny Love – Leonadro, Thomas i Coco – to wyjątkowe zabawki, które pokocha każdy maluch. Wielokrotnie nagradzane, z inteligentnymi czujnikami, reagują na to, co robi z nimi dziecko. Właśnie dzięki temu doskonali ono różne umiejętności, zdobywa wiedzę o świecie, a także wszechstronnie się rozwija. To idealne zabawki dla dzieci, które skończyły rok. Wszystkie mieszczą się doskonale w rączce, sprawiając, że mnóstwo maluchów od pierwszych chwil traktuje zabawkę Wonder Buddies jak swojego ulubieńca.

Wygraj zabawkę interaktywną Wonder Buddies. Weź udział w konkursie!

Zabawki Mali Odkrywcy od Tiny Love umożliwiają maluchom naukę wielu umiejętności. Lew, myszka i królik wyposażone są w 7 rozwijających zabaw:
  • „Schowaj mnie, żeby pobawić się w a ku-ku”
  • „Połaskocz mnie i spraw, by moje serce świeciło”
  • „Nakarm mnie i słuchaj, jak chrupię”
  • „Skacz ze mną, żeby usłyszeć dźwięki mojego skakania”
  • „Dotknij mojego noska, by sprawić, że kichnę”
  • „Połóż mnie do snu, aby usłyszeć, jak chrapię”
  • „Potrząśnij mną, aby usłyszeć, jak się chwieję”

Właśnie dlatego zwierzątka stymulują kilka zmysłów jednocześnie, wszechstronnie rozwijają, a przy tym pozwalają świetnie się nimi bawić. W serii zabawek znajduje się:
  • Lew Leonardo – nazwany tak na cześć Leonarda Da Vinci, wszechstronnie utalentowanego artysty. Warto pamiętać, że był on nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale również inżynierem, wynalazcą i filozofem.
  • Królik Thomas – zawdzięczający swoje imię genialnemu wynalazcy – samoukowi Thomasowi Edisonowi. To właśnie on wynalazł m.in. fonograf, kamerę filmową rejestrującą dźwięk oraz silnik prądu stałego.
  • Myszka Coco – zawdzięcza swoje imię kreatywnej projektantce Coco Chanel. Dzięki jej rewolucyjnym projektom kobiety przestały nosić m.in. niewygodne, ciężkie suknie, a zaczęły nosić modną i uniwersalną odzież.

Do każdej z zabawek dołączono 7 bezpłatnych kart rozwojowych ze wskazówkami dotyczącymi nauki i zabawy, które nie tylko pozwalają rodzicom w pełni zrozumieć wartość  rozwojową poszczególnych zabaw, ale także są inspiracją do wielu kolejnych.

W naszym konkursie do rozdania mamy 3 nagrody. Każdy zwycięzca otrzyma od nas jedną zabawkę interaktywną Wonder Buddies – Myszkę Coco.

Chcesz wygrać jedną z trzech nagród? Weź udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:

Materiał powstał z udziałem marki Tiny Love
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy