GRY
 
 

„Zabawa w teatr”

21.07.2011r., godz. 17:00 Zajęcia, które pozwolą dzieciom nieźle się bawić, a jednocześnie wiele się nauczyć. Będziemy wykorzystywać techniki teatralne, łącząc je z elementami edukacyjnymi - nuda nie ma wstępu na te zajęcia.

wydarzenia
fot. klub maMMaija
Zapraszamy zarówno te dzieci, które chcą nabrać śmiałości, uwierzyć w swoje siły, a także w nieoczekiwany sposób ćwiczyć pamięć.

Podczas naszego spotkania wymyślimy przedstawienie. W naszym teatrze dzieci będą zawsze reżyserami, aktorami i scenografami. Sami zrobimy cyferkowe kukiełki, które ożyją, by zagrać w naszej bajce. Stworzymy potrzebną scenografię i projekt spektaklu. A na koniec wcielimy się w postaci aktorów, którzy wszystko zagrają na scenie.

Zajęcia poprowadzi Marcela Kościańczuk: "Moją pasją jest praca z dziećmi, odkrywanie ich potencjału, we wspólnej działalności artystycznej. Ukończyłam studia kulturoznawcze, a w tej chwili piszę pracę dyplomową w podyplomowym Studium Arteterapii przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Prowadziłam zajęcia teatralne i edukacyjne w poznańskich i podpoznańskich przedszkolach, warsztaty twórczego pisania dla młodzieży oraz zajęcia taneczno-relaksacyjne."

Udział BEZPŁATNY
Zajęcia dla dzieci od 5 roku życia.

Klub maMMaija
Sławińska 10, Poznań

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj